Mejk

Milionowe odsłony na YT !

Elwira i Mariusz razem tworzą zgrany duet, śpiewają, komponują ,a co najważniejsze mają na swoim koncie kilkaset występów przed publicznością w całej Polsce.
Można ich zobaczyć i usłyszeć w takich telewizjach jak TVN, TVP, Polsat, ITV,TVS, TVR, Tele 5, Polonia 1, Polo TV, TV Disco, w programach tematycznych oraz rozrywkowych.
Jako Duet zdobyli wiele nagród muzycznych które potwierdzają tylko ich profesjonalizm.

Łobuzy

Łobuzy ? polski zespół muzyczny wykonujący disco polo. Powstał w 2015 roku z inicjatywy menadżera muzycznego Igora Pilewicza.

Formacja zadebiutowała singlem pt. ?Ona czuje we mnie piniądz?, który ukazał się 2 lipca 2015 roku nakładem wytwórni muzycznej My Music.

Bayera

Niesamowity kontakt z publiką, świetny głos, miłość do muzyki i ?zakochane? fanki to idealne połączenie które wyróżnia zespół BAYERA i stawia zespół pod względem profesjonalizmu w czołówce.

LICZNIK YOUTUBE BIJE I KANAŁ ZESPOŁU BAYERA MA JUZ PONAD 50 MLN WYŚWIETLEŃ!

 

Fisher

Kawałki zdobyły już wielomilionowe odsłony serwisu YouTube!
Podczas koncertów Piotra, publiczność śpiewa od samego początku do końca. Zapraszając tego wykonawcę, gwarantujemy solidną dawkę dobrej zabawy, nie tylko dla koneserów muzyki tanecznej.

Effect

Największe Hity to Uciekam od Żony, Ruda jest moja i Aktualny Mega Przebój Bananowe Skóry, który to w niespełna 5 miesięcy zdobył wielką popularność potwierdzoną 16 milionami wyświetleń w serwisie You Tube. Cały kanał ma ponad 120 mln wyświetleń!

 

Claris

CEL: ?Dobra zabawa polega na osiągnięciu satysfakcji zanim się człowiek znudzi? – Nie dopuszczamy nudy !!!.