Dzień dobry

Jesteś tutaj ? a to świadczy o dwóch rzeczach.

Pierwszą z nich jest fakt, że udało Ci się zeskanować nasz kod QR z wizytówki :D. Dziękujemy! Mamy z tego dużą frajdę. Zrobiłeś to!
A drugą – > musisz być organizatorem eventu lub podwykonawcą szukającym zleceń.

 

Dobra wiadomość jest taka, że w obu przypadkach ? dobrze trafiłeś !!!.

WITAMY CIĘ SERDECZNIE w naszym Impresariacie Koncertowym gdzie, zachęcamy Cię do zatrzymania się na chwilę i poszperania.

Daj znać w czym możemy pomóc ?

Zorganizujemy Twój event od biletowanych koncertów gwiazd przez dożynki i dni miast, wesela i prywatne przyjęcia, po spotkania, bankiety oraz gale firmowe.
Zaproponujemy dla Ciebie odpowiednie miejsce, zapewnimy catering, potrzebne wyposażenie, muzykę oraz wszystkie części składowe potrzebne aby odbyło się Twoje wydarzenie w charakterze, w jakim oczekujesz. Zgodnie z Twoimi wymogami i pod Twoje wytyczne.
Zainteresowany? Napisz do nas

Jesteś wykonawcą ?

Zapraszamy Cię do naszego impresariatu w którym możesz liczyć na kompleksowe wsparcie.

Proponujemy dwa etapy współpracy: pierwszym jest przygotowanie wizerunku poprzez pracę w sieci i stworzenie bazy pod sprzedaż, drugim etapem jest dopinanie sprzedaży Twojej osoby i organizacja Twoich występów
Zajmiemy się Twoim wizerunkiem i całym marketingiem z wykorzystaniem naszych niczym nieskrępowanych możliwości ? co oznacza, że jesteśmy w stanie zrobić dla Ciebie wszystko – od projektu logo, nowoczesnej strony internetowej, czy (co jest oczywiste) pracy przy social media, po zorganizowanie biletowanych koncertów. Możemy Cię nawet stokenizować, jeśli wyrazisz taką chęć ? .