Zespoły coverowe na piknik rodzinny w dniu 08.06.2019

The Foreigners

Zespół składa się z czterech osób:
– Dustin Goldade – gitara/wokal
-Antonio Sanchez – perkusja
-Cemal Cinc – gitara solowa
– Jacek Poznański – bas

Gramy covery rockowe. W zależności od typu imprezy mogą to być bardziej łagodne i znane utwory lub mocniejszy rock
można nas zobaczyć co tydzień w Krakowskich klubach muzycznych.

 

Mariall

Jesteśmy zespołem muzyków stworzony specjalnie dla miłośników dobrej zabawy przy muzyce wykonywanej 100% na żywo.

W naszym repertuarze posiadamy utwory muzyczne z gatunku: Rock, Pop, Dance od lat 60-tych do współczesnych hitów list przebojów, a także muzykę biesiadną.

Gabrysia – wokal
Mariusz “Mariall” – wokal, gitara akustyczna, syntezator naramienny, trąbka
Darek “Chlebek” – gitara basowa
Paweł “Gawcio” – perkusja, instrumenty perkusyjne 
Tomek “Przester” – gitara elektryczna
Maciek “Klawisz” – instrumenty klawiszowe

LastRoad

LastRoad to zespół muzyczny z Częstochowy i okolic. Zalążek powstania zespołu datuje się 2014 rok, jednak nie od razu funkcjonował pod aktualną nazwą. Zespół charakteryzuje indywidualność, pod postacią połączenia melodyjnego rocka i bujającego reggae z charyzmatycznym damskim wokalem.

Sami określamy się jako zespół, który lubi dawać innym radość i dzielić się tym co kocha. Naszym mottem jest: “Muzyka daje siłę każdego dnia”.

Od początku swojego istnienia zespół kilkadziesiąt razy koncertował m. in. w Częstochowie, Olsztynie, Kłobucku, Radomsku, Grodzisku, Blachowni, Dąbrowie Górniczej, Ładzicach, Krakowie, Kłomnicach, Opolu, Łasku; przed takimi zespołami jak KSU, Ornette, KoNoPiAnS, Dzioło, Bethel, Czerwone Gitary czy zespół Veegas… i nadal jest głodny kolejnych występów.

The White Tea Music

Zespół grający muzykę pop, lecz ich największym atutem jest to, iż dopasowują się do organizatora. Pod tym względem grupa jest bardzo elastyczna, co daje duże pole manewru przy organizacji eventów i powinna być jego nieodłącznym elementem.

Gramy w składzie:
Wokal – Monika Łyko
Gitara – Grzegorz Majchrzak
Gitara – Maciej Prokop
Klawisz – Przemysław Tomza
Bas – Bartłomiej Ginał
Perkusja – Konrad Konti

Smile Cover Band

Smile Cover Band jest na rynku od ponad 12 lat grającym muzykę w 100% na żywo. W skład zespołu wchodzą instrumenty tj. gitara, bas, perkusja, instrumenty klawiszowe, saksofon, wokal główny damski i męski, chórki. Zespół posiada bogaty repertuar cały czas uaktualniany o najnowsze przeboje, jak również kilka projektów tematycznych tj. Show Tina Turner czy lata 70-te.

Grali już na ponad 5 000 imprez różnego rodzaju, na których bawiło się tysiace osób! W repertuarze posiadają hity od lat 60-tych po nowoczesne z obecnych list przebojów!

Zapraszamy do współpracy!

Ambitus

Zespół grający najpiękniejsze pieosenki Seweryna Krajewskiego, od Czerwonych Gitar, poprzez twórczość solową, utwory z filmów oraz napisane dla znanych artystów. Znakomite teksty, m.in.: A.Osieckiej, K.Dzikowskiego, J.Cygana, M.Gaszyńskiego, B.Olewicza, M.Czapińskiej, K.Drzewieckiego, M.Umer i melodyjne kompozycje z charakterystyczną, słowiańską nutą refleksji, od lat budzą sentyment. Co więcej, grają również przeboje grupy Queen oraz wiele więcej.

Zapraszamy do współpracy.