Propozycje zespół coverowych 22.09.2018

Nagła zmiana klimatu

Zespół Nagła Zmiana Klimatu to “PRZEBOJOWA” grupa sześciu muzyków. Na naszym koncercie usłyszą Państwo największe hity lat 60,70,80 i współczesnych. Nasz repertuar jest dedykowany publiczności o różnych gustach muzycznych. W dziesięcioletniej historii zespołu odwiedziliśmy miejscowości w całej Polsce. Graliśmy m.in. przed Kate Ryan, Dżem, Kombi, Lemon.

Kolorowe Gitary

To jedna z najlepszych polskich grup muzycznych wykonujących przeboje Czerwonych Gitar i Trzech Koron.

Wysoki poziom artystyczny zespołu, energia bijąca ze sceny, umiejętność odtworzenia klimatu, a nade wszystko łudząco podobne do oryginałów głosy muzyków sprawiają, że ma się wrażenie powrotu do lat 60-70 i uczestniczenia w koncercie Czerwonych Gitar.

Budka Band

Historia zespołu sięga początku 2006 roku, kiedy to członkowie grupy Kolorowe Gitary zdecydowali się poszerzyć swe muzyczne horyzonty o repertuar przebojów Budki Suflera.

Po wielu udanych koncertach, zyskując uznanie cenionych muzyków i publiczności,
zespół postanowił jednak skupić się na koncertowym projekcie związanym z piosenkami
Czerwonych Gitar.

Standard brass band

Zespół STANDARD BRASS BAND powstał w 1997 roku w Lublinie.
W tym samym roku zadebiutował na obchodach Nocy Świętojańskiej organizowanej przez Lubelskie Centrum Kultury. Orkiestra występuje głównie na terenie Lubelszczyzny, chociaż też ma na swoim koncie artystyczne podróże np. do Warszawy, Kielc, Poznania, Rzeszowa, Łodzi, Wieliczki, Nowego Targu

Tribute to Chris Botti

Nastrojowe piękne piosenki Chris Botti w oryginalnych aranżacjach. Smooth jazzowe granie, które zawsze jest mile i pozytywnie odbierane przez słuchaczy. Zapraszamy na chwilę relaksu.

Magic Of The Queen

Największe przeboje grupy Queen i Freddie’go Mercury grane na żywo.

Najlepszy polski zespół coverowy grający przeboje grupy Queen i Freddie?go Mercury. Koncerty grane w 100% na żywo wiernie odtwarzają dorobek artystyczny grupy Queen. Ponadczasowy repertuar odwzorowany z największą starannością trafia w różne gusta muzyczne a uniwersalna muzyka Queen łączy pokolenia i cieszy się niesłabnącą popularnością. Hity takie jak: ?Bohemian Rhapsody?, ?We are the champions?, ?The show must go on?, ?A kind of magic?, ?We will rock you?, ?I want to break free? to tylko niektóre z propozycji Magic of the Queen.