Zespoły coverowe – piknik rodzinny 08.06.2019

BONA SONO

Skład zespołu BONA SONO tworzy pięcioro wykształconych muzyków, posiadających bogate doświadczenie sceniczne.

Poza sceną są też paczką sympatycznych osób, co procentuje podczas wspólnej pracy i powoduje, że poza muzyką dzielą się również pozytywną energią.

BONA SONO oznacza ?dobre brzmienie? i tak właśnie jest z nimi. Grają tylko i wyłącznie na żywo, nie korzystając z żadnych pomocniczych podkładów (poza przerwami w grze:)). Wybierając ich zespół, możesz mieć pewność, że podejdą do każdej realizacji z pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem.

LOREM

LOREM BAND– 7 osobowy, młody zespół, który powstał na początku 2015 roku. Ich styl to szeroko pojęty pop-rock.
W roku 2015 zespół został laureatem Krotoszyńskich Talentów zdobywając wszystkie nagrody.

Wygrali konkurs na piosenkę o Krotoszynie.
W Listopadzie 2016 roku otrzymali wyróżnienie na Międzynarodowych Konfrontacjach Muzycznych w Grodkowie.
W marcu 2017 roku podczas Zimowej Giełdy Piosenki otrzymali nagrodę publiczności dzięki czemu mieli możliwość wystąpienia na Piastonaliach w Opolu.

Utwór “Liczą się chwile” przez pięć tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu listy przebojów w radio Sygnały.
Zaczynają pracę nad swoją pierwszą płytą, w której nie zabraknie nowej dawki pop-rockowej energii.
Ich koncerty to muzyczne widowiska pełne pozytywnej energii i poczucia humoru.
Ich występy to dla publiczności gwarancja doskonałej zabawy, zarówno w czasie imprez plenerowych, jak i koncertów klubowych.

SAMOKHIN BAND

Zespół muzyczny SAMOKHIN BAND, który ruszy do tańca i zabawy każdą publiczność. Zespół bawi publiczność repertuarem autorskim, jazzowym, rosyjskim, ormiańskim, kaukaskim, żydowskim, gra również covery.

Główne atuty Zespołu: wielokulturowość (Polska, Rosja, Armenia) wszechstronny repertuar- utwory: autorskie, rosyjskie, żydowskie, jazz, cygańskie, ormiańskie słowiańska energia i kozacka charyzma (Lider Zespołu- Pavel Samokhin jest kozakiem znad Donu, gra na 2 trąbkach jednocześnie) znakomity kontakt z publicznością wysokiej klasy wykształceni muzycy Samokhin Band to łódzki Zespół grający energetyczną mieszankę JAZZU, funky, ska,starego,dobrego rock?n?rolla oraz wschodniego folku wzmocnioną mocnym rockowym brzmieniem.

Skład: trąbka, saksofon, gitara, bas, perkusja, piano,konga,wokal.
Zespół SAMOKHIN BAND ma na swoim koncie ponad 3000 koncertów w kraju i za granicą. Zajął I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Poezji i Pieśni im. Włodzimierza Wysockiego w Warszawie. Zespół ma już 10 lat i wydał cztery autorskie płyty.
Samokhin Band grał jako support przed koncertami: super grupy Leningrad Joe Cocker’a Blues Brothers.