Propozycje zespołów na  plenerowe koncerty- Park Kultury w Powsinie

Sunset Bulvar

SUNSET BULVAR- Akustyczny zespół coverowy
Zagrają każdy utwór w ciekawej akustycznej aranżacji.
Utwory polskie i zagraniczne. Tworzą przyjemny i miły dla ucha klimat.
Skład : wokal+ gitara akustyczna+ gitara basowa+ cajun.

Budka Band

BUDKA BAND- powstał na początku roku 2015. W krótce po tym jak Budka Suflera poinformowała oficjalnie o zakończeniu swojej działalności, muzycy z wieloletnim doświadczeniem studyjnym i scenicznym: Krzysztof Grajczak, Mirosław Kurek, Mariusz Łuczak, Wiesław Markowski oraz Robert Żarczyński postanowili, że nie pozwolą zapomnieć publiczności o genialnych kompozycjach i największych przebojach Budki
Suflera, które stanowią filar polskiej muzyki rockowej i rozrywkowej.

Największym atutem zespołu Budka Band są głosy. Robert Żarczyński wokalnie łudząco przypomina Krzysztofa Cugowskiego, a Wiesław Markowski doskonale wciela się w postać Romualda Czystawa czy Felicjana Andrzejczaka.

Zespół występuje na scenach
całej Polski, wykonując utwory Budki Suflera zawsze wyłącznie na żywo.
Wysoki poziom artystyczno-muzyczny zespołu jest gwarancją dobrej zabawy, oraz niezapomnianych wrażeń i wzruszeń dla publiczności w każdym wieku.

The Leaders

The Leaders- profesjonalni wokaliści, to także doświadczeni instrumentaliści, posiadający najwyższej klasy sprzęt muzyczny i nagłośnieniowy.

W skład zespołu wchodzą:
Sławomir Jankowski ? perkusista/perkusjonalista, menedżer i lider zespołu;
Kinga Archacka ? wokalistka, konferansjerka;
Maciej Jankowski ? gitarzysta, wokalista, konferansjer i akustyk zespołu;
Artur ?Włodek? Włodarczyk ? Basista;
Łukasz Kado ? wokalista, instrumenty klawiszowe;
Kamil Demianiuk ? Saksofonista.

Zachwycą Państwa nie tylko muzyką, ale też rozświetlą imprezową atmosferę, dzięki pełnej oprawie oświetleniowej sceny, jak i parkietu.
Zespół zapewnia szerokie spektrum możliwości, gdyż największą jego zaletą jest bogaty i różnorodny gatunkowo repertuar, zawierający utwory z każdej epoki muzyki rozrywkowej ? począwszy od Elvisa Presleya ? króla rock&rolla, przez Rolling Stones?ów ? klasykę dobrego rocka, aż po Rihannę ? gwiazdę muzyki POP i R&B.
To wszystko sprawia, że są w stanie zagrać dla Państwa każdą imprezę: od kameralnego przyjęcia w gronie najbliższych, przez duże imprezy.

Projekt “Czarno-białe”
Maccabeus & Katarzyna Karalus

Projekt autorski “Czarno-białe” jest to połączenie klasyczno-rozrywkowe.
Występują Katarzyna Karalus i Maccabeus oraz pianista akompaniujący.
Występ składa się z utworów klasycznych(z repertuaru kontratenora sopranowego) w wykonaniu Maccabeusa oraz covery utworów polskich i anglo-języcznych, z repertuaru różnego (mają ponad 200 utworów zrobionych, w autorskich aranżacjach akustycznych)

MARCEPANI – Marcelina Kopyt

 

MARCELINA KOPYT (MARCEPANI) -ukończyła szkołę muzyczną w Radomiu w klasie saksofonu altowego oraz Akademię Muzyczną w Bydgoszczy na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa.

Finalistka ?Bitwy na Głosy 3? ( drużyna A. Piasecznego ), wystąpiła również w The Voice of Poland oraz Idolu Jest wokalistką sesyjną, śpiewa w zespołach coverowych i może poszczycić się także współpracą z wieloma DJ-ami oraz pianistami.

Wieloletnie doświadczenie na scenie estradowej i telewizyjnej pozwala na wykonanie każdego repertuaru i każdego rodzaju imprezy.
Na koncie ma kilka autorskich singli oraz nagrania gościnne z wieloma zespołami i artystami.

W swojej twórczości czerpie inspiracje z Sistars, Jill Scott, Alex Mills, Donna Summer, Agie Stone, Jennifer Hudson, Jamiroquai, Katy B, Rudimental.
Występ z zespołem 4-6 osobowym.

TRIPLE TRIANGLE TRIO

TRIPLE TRIANGLE TRIO- klasyczne koncerty okolicznościowe i kameralne, a także oprawa muzyczna bankietów, różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych oraz szeroko pojętych imprez rodzinnych i firmowych.

Nie ograniczają się jednak wyłącznie do tego typu występów.Lubią wyzwania, dlatego z wielką chęcią realizują również zlecenia nietypowe, jak na przykład akompaniament do pokazów tanecznych lub akrobatycznych.

Długość, formę i przebieg występów zawsze ustalają z Klientami, dostosowując je w pełni do ich pragnień i potrzeb.
Pozostają otwarci na Państwa życzenia i są gotowi wybrać takie utwory, które najlepiej będą komponowały się z konkretną okazją, a przy tym doskonale wpasują się w jej atmosferę.