Zespół muzyczny na Sylwester 2018

Niby Nic

Są pięcioosobowym zespołem z okolic Suchej Beskidzkiej, lecz grają na terenie całej Polski. Zapewniają wyśmienitą, pełną wrażeń, wspomnień i przede wszystkim udaną imprezę przy dźwiękach zespołu Niby Nic grającego muzykę wyłącznie na żywo.
Oferują nagłośnienie oraz oświetlenie każdej imprezy.

Get Up

GET UP to zawodowy, ambitny zespół muzyczny, łączący doświadczenie muzyków oraz charyzmatyczną osobowość wokalistki, mającej za sobą udział w wielu programach telewizyjnych (Mam talent, Szansa na sukces, Must Be The Music oraz The Voise Of Poland). Oryginalność i duży potencjał artystyczny wokalistki pozwalają zespołowi sięgać po szeroki repertuar jednocześnie zachowując stylowość i wyjątkowy klimat każdej piosenki.
Repertuar zespołu GET UP to największe przeboje światowej i polskiej muzyki rozrywkowej, począwszy od standardów jazzowych, poprzez najbardziej popularne i znane pozycje z gatunków: rock, pop rock, smooth jazz, oraz folk.

Funky Town

Funky Town to profesjonalny zespół, którego skład tworzą wytrawni muzycy posiadający bogate doświadczenie w graniu muzyki rozrywkowej. Każdy z członków, dzięki wieloletniej pracy nad warsztatem oraz intensywnej praktyce estradowej w wielu rozmaitych składach, wnosi do grupy swój niepowtarzalny styl i charakter.
Funky Town to ekskluzywna oprawa muzyczna eventów, koncertów i imprez firmowych. To zupełnie nowa jakość i świeże spojrzenie na muzykę taneczną oraz starannie dobrany repertuar z zakresu muzyki funky/disco.

The Beatlmen

Zespół THE BEATLMEN to czwórka utalentowanych i doświadczonych muzyków, która do złudzenia przypomina słynnych Beatlesów z Liverpoolu.
Profesjonalizm (garnitury szyte na miarę, buty prosto z Liverpoolu, oryginalne beatlesowskie gitary i wzmacniacze), uśmiech i charyzma to atuty zespołu.
The Beatlmen występował w takich programach jak: “Kawa czy herbata”, “Pytanie na śniadanie”, “Familiada” oraz w TV Polonia. Grupa ma bardzo duże doświadczenie w graniu koncertów plenerowych (dni Miast i Gmin), występów dla Ośrodków Kultury, a także wielu imprez firmowych i klubowych. Potwierdzeniem wielkiej klasy zespołu był udział w trasie “Lato z radiem 2011 i 2012”.
The Beatlmen wykonuje piosenki grupy The Beatles oraz polskiego Big-bitu (Czerwone gitary, Skaldowie, Niebiesko-Czarni). Bardzo ważnym elementem udanych koncertów, jest wspaniały kontakt z publicznością, połączony z ogromną pasją grania.

Oktan Band

Grupa OKTAN BAND powstała w 2009 roku. Wieloletnie doświadczenie estradowe pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającej publiczności. OKTAN BAND to wyłącznie WYKSZTAŁCENI, ZAWODOWI muzycy gwarantujący najwyższy poziom Państwa imprezy. Trzon zespołu tworzą muzycy wywodzący się oraz czerpiący swoje inspiracje ze stylistyki muzyki popularnej, poważnej oraz jazzu. OKTAN BAND to największe przeboje polskiej i światowej muzyk pop, rock, dance, swing, blues, hitów musicalowych.
Nasz repertuar zadowoli każdego! OKTAN BAND to wokal męski, wokal żeński, instrumenty klawiszowe, perkusja, gitara elektryczna, gitara basowa. OKTAN BAND gra w 100% na żywo! OKTAN BAND do 100% zadowolenia Państwa publiczności!

Twist Time

3 osobowy zespół wykonujący muzykę taneczną, biesiadną, rozrywkową przeplataną konkursami i zabawami, tak aby wszyscy uczestnicy imprezy świetnie się bawili.

Werwa

Gry i zabawy na poziomie z szalonym nagrodami….repertuar taki żeby parkiet był wciąż zapełniony. Mogę tylko dodać że repertuar od lat 60 do dzisiaj….Polski i zagraniczny….zabawy wyważone z nagrodami “jajcarskimi” ….krótko mówiąc: dla młodych i starych. 25 lat doświadczenia w prowadzeniu różnych imprez sprawia, ze wiem jak rozkręcić każda imprezę. Jestem również wokalista i dlatego też na imprezie mogę zaśpiewać kilka utworów  ,konferansjerem a jak trzeba to i kabareciarzem.
Kilka słów o zespole: klawisz + sax + gitara/wokal/dj/wodzirej – wszyscy ponad 20 lat doświadczenia. Istnieje również możliwość każdej innej konfiguracji.
Oferuję prowadzenie wesela, w tym:
– oprawa muzyczna
– zabawy i konkursy
– karaoke
– tańce animacyjne
– pokaz mody
– mini koncert pieśni operetkowych (temat: miłość? i nie tylko ? )
– nagłośnienie
– oświetlenie
– dym, bańki
– możliwość korzystania z gadżetów, np. kapelusze, okulary, peruki, stroje, dmuchane instrumenty i inne

Rising Melodies

Rising Melodies to zespół prawdziwych pasjonatów, którzy chcą dzielić się tym, co kochają najbardziej, a tym samym uszczęśliwiać Was, inspirować i bawić!
Nasz kameralny zespół na potrzeby większych eventów współpracuje z instrumentalistami, wokalistami, konferansjerami oraz tłumaczami ? skład osobowy dobieramy indywidualnie do Państwa oczekiwań i potrzeb.
3/4-osobowy skład.

Wokalistka jest dodatkowo tłumaczem języka niemieckiego. Może odpowiednio wcześniej wysłać scenariusz imprezy w dwóch językach.

Best Cover

Zespół Best Cover to szóstka utalentowanych muzyków, przyjaciół, których połączyła muzyczna pasja oraz chęć dzielenia się nią z innymi.