Zespoły muzyczne na Wesele 01.06.2019

Don’t Stop

Gramy w 3-osobowym składzie, jednak na Państwa życzenie możemy go rozbudować o dowolne instrumenty. Dzięki wielu zawodowym muzykom, z którymi współpracujemy, jesteśmy w stanie zagrać w każdym składzie i każdy rodzaj muzyki. Istnieje również możliwość doboru własnego repertuaru.  Dojedziemy w każde miejsce w Polsce i nie tylko.

Zespół Fair Play

Zespół muzyczny Fair Play to obsługa na wysokim poziomie wszelkich imprez muzycznych oraz uroczystości okolicznościowych.

Piotr Budner – wokal, saxofon ,instrumenty klawiszowe
Szymon Augustyniak – trąbka, woka

To i owo Band

Mamy wieloletnie doświadczenie i kochamy to co robimy. Muzyka, którą gramy to  mieszanka pop-rockowo-danceowa z żywym riffem gitary
i słodkim brzmieniem saxu Kennego G. a czasami lekko jazzującym odjazdem? .Zapewniamy świetne brzmienie, rozrywkowy klimat
i zawodowe podejście do tematu.

Kwintesencja

Współpracujemy z zespołami muzycznymi, które tworzą profesjonalni i doświadczeni muzycy, co zapewnia wysoki poziom wykonawczy i artystyczny wszelkiego rodzaju imprez. Każdy zespół prezentuje swój indywidualny styl, ale łączy je ta sama niezwykła pasja do muzyki.

Be My Guest

Be My Guest doskonale zdaje sobie sprawę z doniosłego charakteru uroczystości ślubnej, której ostoją powinna być wyjątkowa oprawa muzyczna. Wiemy też, że istotną kwestią pozostaje odpowiedni kontakt z Gośćmi, który zapewnia swobodną atmosferę i integrację uczestników imprezy. Dlatego też podczas realizacji muzycznego zadania jesteśmy w stanie zapewnić:

  • Całościowe prowadzenie przyjęcia weselnego ? przygotowanie scenariusza uroczystości, oprawy muzycznej i konferansjerskiej,

Phoenix Band

Zespół Phoenix Band to kwintet oferujący oprawę muzyczną na wysokim poziomie artystycznym, WYŁĄCZNIE NA ŻYWO! Gramy bez rutyny, z pasją i radością !!!