Elvis Live

O ARTYŚCIE

Elvis Live – program artystyczny dedykowany na imprezy firmowe, plenerowe i wydarzenie specjalne.
Podczas trwającego 75 minut koncertu artyści zabierają widzów w podróż do lat 60-tych.

W trakcie koncertu Arkadiusz Zgoda-Giczański – wokalista imitujący Elvisa, prowadzi dialog z publicznością i wprowadza formy interakcji.
Świetny kontakt z publicznością w każdym wieku i wysoki kunszt artystyczny grupy każdorazowo gwarantuje świetny odbiór i super zabawę zarówno organizatorom jak i publiczności.

WIĘCEJ

Program Elvis Live powstał w 2010 roku i w ciągu 7 lat był prezentowany na kilkudziesięciu scenach plenerowych i teatralnych.
Założyciel grupy – wokalista i aktor musicalowy Arkadiusz Zgoda-Giczański spędził wiele lat na scenach teatrów muzycznych w Polsce i za granicą, biorąc udział w największych produkcjach musicalowych w Teatrze Rozrywki w Chorzowie i w europejskiej trasie Musical Starlight.

Brał również udział w nagraniach kilku płyt z muzyką Latino i setkach koncertów w kraju i poza granicami.
W programie występują wokalistki i tancerze mający również duże osiągnięcia i doświadczenie sceniczne osiągnięte na turniejach i występach w wielu projektach muzycznych.

CENNIK
Cennik kształtuje się w przedziale :
1500zł – występ solisty
2800zł – solista plus dwie wokalistki lub para taneczna
3800zł – za pełny skład skład czyli solista, dwie wokalistki i para taneczna.
Dodatkowo mogę poprowadzić Państwa imprezy w charakterze konferansjera – cennik za tę usługę kształtuje się na poziomie 1200-1600zł netto w zależności od rangi imprezy.
KONTAKT
Event Manager

Joanna Kwaśnik
tel: 788457094
email: joanna.k@impresariatkoncertowy.pl