Dwie Korony

O ZESPOLE

?DWIE KORONY? to prawdopodobnie najlepszy zespół grający przeboje jednego z liderów zespołu  ?Czerwone Gitary? i ?TRZY KORONY?  KRZYSZTOFA KLENCZONA.

Zespół DWIE KORONY tworzą zawodowi muzycy, którzy w swojej karierze artystycznej wydali autorskie płyty  i występowali na  prestiżowych   festiwalach.  Grając przeboje Krzysztofa Klenczona nigdy więc nie liczyli na tani poklask, a połączyła ich wspólna pasja i autentyczna miłość do minionych lat ?70 i ?80.

KARIERA

Dwie Korony  przez piętnaście lat swojej obecności na estradzie zagrały setki koncertów w kraju, odbyły trasy koncertowe dla Polonii za granicą. Zespół nagrał również  kilka własnych kompozycji  emitowanych  w formie teledysków w TVP 3,  Polsat 2,  TV 4.

Do koncertów zespół został przygotowany przez śp. JANUSZA KONDRATOWICZA autora tekstów, a zarazem przyjaciela Krzysztofa Klenczona.

PROPOZYCJA KONCERTOWA

Koncert podzielony na dwie części:

W pierwszej części : zespół wykonuje największe przeboje KRZYSZTOFA KLENCZONA  w formie zbliżonej do oryginałów m in. Moda i miłość, Matura, Nikt na świecie nie wie, 10 w skali Beauforta, Biały krzyż, Powiedz stary gdzieś ty był  itp

W drugiej część : przeboje CZERWONYCH GITAR w melodyjnych aranżacjach muzycznych  m in. Niebo z moich stron, Ciągle pada, Dozwolone od lat 18, Nie zadzieraj nosa, Anna Maria, Płoną góry płoną lasy itp

KONTAKT

Event Manager
Jolanta Baggim Nowak
tel: 535-118-880 
email: j.b.nowak@katalogeventowy.pl