Krakersi

O ZESPOLE

Zespół grający z pasja, wieloletnie doświadczenie sceniczne, muzyka grana 100% na żywo. ?Nie głaszczemy instrumentów? – tak o nas mówią… To prawda, bo robimy to, co kochamy i to czuć w naszym graniu. Lubimy łączyć szeroko rozumianą muzykę taneczno – popową z żywiołową muzyką rockową.

KARIERA

Zespół powstał 3 lata temu i składa się z muzyków, których połączyło wspólne poszukiwanie w muzyce tego co bywa dla niektórych nie do połączenia… rock oraz disco. Ta nietypowa mieszanka daje ciekawy efekt, który powoduje, że muzyka jest ostra, dynamiczna, a jednocześnie rytmiczna i taneczna. Nasze wieloletnie doświadczenie (każdy z członków zespołu jest związany ze sceną od kilkunastu lat) pozwala nam umiejętnie dopasowywać repertuar i dawkę energii do zapotrzebowania naszych odbiorców. Wspólne chwile w zaciszu prób, czy też na scenie pozwoliły nam stworzyć dopracowany skład, który na scenie rozumie się bez słów. Występ live to dla nas frajda, a także satysfakcja, gdy doświadczamy swoistego przepływu energii między nami, a publicznością.

SKŁAD ZESPOŁU

Krzysiek (gitara, wokal)

Ekspresyjny romantyk. Pasjonat gitarowych solówek. W papierach nauczyciel języków, w sercu artysta muzyk. Z łatwością odnajduje się w każdym gatunku muzycznym. “To gitarzysta, co zagra i metal i twista”. Na co dzień zapalony rowerzysta.

Paweł (bas)

Optymistyczny meloman. Miłośnik jazzu i teatru. “Muzyka jest jak miejsce, do którego żeby wejść, musisz znaleźć odpowiedni klucz” te słowa towarzyszą mu od zawsze. Na scenie pełen energii i feelingu. Na co dzień kolekcjoner fajek, smakosz tytoni i yerba mate.

Adam (perkusja)

Żywiołowy indywidualista. Mówią na niego “zwierzak” i taki właśnie jest na scenie. To on nadaje puls i rządzi energią zespołu. Na co dzień zaangażowany w liczne projekty muzyczne. Na koncie ma współpracę z takimi artystami jak: Rotary, Blade Loki, Ryszard Sygitowicz.

Marcin (klawisze, wokal)

Pogodny “umysł ścisły”. Najmłodszy, ale ze sporym doświadczeniem muzycznym. Dusza towarzystwa. Równie wesoły, co cała reszta. Pływa nie tylko po klawiszach, ponieważ prywatnie pasjonuje się żeglarstwem.

KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Tomasz Szwecki
tel: +48 501 028 385
email: t.szwecki@katalogartystyczny.pl