De Mono Andrzej Krzywy

DE MONO
BIO

De Mono ma już 35 lat, 15 albumów i niegasnący patent na przeboje. Andrzej Krzywy i pozostali członkowie zespołu, nie chcą oglądać się za siebie i prezentują  kolejny album pod niezwykle sugestywnym tytułem „Reset”. Nowe brzmienia, nowe aranżacje, nowi producenci muzyczni, nowy wydawca, nowy management, nowy album i wciąż młody duchem zespół.

„Praca nad tym albumem trwała ponad 2 lata, ale opłaciło się. Chcieliśmy, aby płyta nie była naiwna i banalna, żeby wzruszała i bawiła, żeby pozostała na dłużej w sercach słuchaczy ” mówi o tym albumie Andrzej Krzywy.

Muzycy zespołu mają lekką rękę w pisaniu znakomitych tekstów i w poruszaniu takich tematów, które od początku przykuwają uwagę. Pierwszy singiel promujący Album to „Prosto w serce” następnie przekonamy się, że „Gra się do końca”.! Zatem nie „Płacz serce…”, bo De Mono powstało jak „Fenix” z popiołów i „W taki sposób” 15 listopada  2019, do sprzedaży trafia 11 premierowych piosenek, skąd nie tak „Daleko do nieba” i na szczyty list przebojów – „No bo jak” inaczej!

KONTAKT

Event Manager

Joanna Kwaśnik
tel: 788457094
email: joanna.k@impresariatkoncertowy.pl