Lanberry

O ARTYŚCIE

Autorka przebojów Podpalimy świat i Każdy moment

Lanberry ? utalentowana wokalista, właścicielka niebanalnego głosu, która odważnie eksperymentuje z muzyką elektroniczną.  Jej single Podpalimy świat i Każdy moment szturmem zdobywają pierwsze miejsca radiowych list przebojów, w tym POP Listy RMF i Gorącej 20 radia ESKA, a także listy Hop-Bęc RMF MAXXX.

KARIERA

Profesjonalną karierę muzyczną buduje od 2010 roku. Na swoim koncie ma m.in. udział w płycie Warsoul Experience z projektem NOD, na której oprócz niej można było usłyszeć także: Wojciecha Waglewskiego, Marikę oraz rapera VNM-a. Lanberry swoich sił próbowała także w programach typu talent show: występowała w The Voice of Poland oraz X-Factor.

Jesienią 2015 roku wydała debiutancki singiel Podpalimy świat i od razu zwróciła uwagę rynku muzycznego, a opiniotwórcze media umieściły ją na liście ośmiu osób, którym warto się przyglądać w 2016 roku. W styczniu tego roku zaśpiewała dla Disneya tytułową piosenkę do nowej animacji kanału ? Miraculum: Biedronka i Czarny Kot. Wiosną wystąpi na Enea Spring Break Festival, gdzie prezentują się najzdolniejsi polscy młodzi wykonawcy.

Lanberry ? to jedna z najbardziej obiecujących elektro popowych wokalistek. W marcu 2016 roku na rynku ukaże się jej debiutancka płyta, wydana nakładem Universal Music Polska.

Jej żywiołem jest scena, a jej występy porywają energetyczną feerią dźwięków i emocji.

KONTAKT

Event Manager

 Jolanta Baggim Nowak

tel: 535-118-880

email: j.b.nowak@katalogeventowy.pl