Maja Hyży

O ARTYŚCIE
 

Maja Hyży ? to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu X-Factor. W marcu 2015 r. wydała debiutancką płytę W chmurach, która już w pierwszym tygodniu sprzedaży dotarła na szczyt zestawienia TOP 10 albumów serwisu Deezer. W pracy nad płytą wspierali ją m.in.: Piotr Siejka oraz Paulina Przybysz.

 

 

WIĘCEJ
 

Słuchaczom proponuje melodyjne utwory w nowoczesnych, elektronicznych aranżacjach budujących energetyczne brzmienia, w których można odnaleźć pierwsze inspiracje artystki soulem i R&B.

Z albumu pochodzi singiel Będę kochać, który w czerwcu ub.r. Maja zaprezentowała na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Doceniona przez jurorów, pokochana przez widzów ? to o niej Czesław powiedział ? Jesteś bezczelnie zdolna. Talent ten intensywnie rozwija, pracując nad kolejną płytą i poszukując inspiracji w takich artystkach jak: Alicia Keys, Emeli Sande czy Ella Eyre.

Wyjątkowa barwa i charakterystyczna głębia głosu sprawiają, że występy Mai na długo pozostają w pamięci. Artystka miała okazję zaprezentować materiał ze swojej debiutanckiej płyty, występując jako support Macy Gray.

 

KONTAKT

 Event Manager

 Jolanta Baggim Nowak

tel: 535-118-880

email: j.b.nowak@katalogeventowy.pl