Roxanne- cover band Roxette

O ZESPOLE

Projekt muzyczny z największymi przebojami super grupy Roxette w wykonaniu jedynego w Polsce jej Cover Bandu – ROXANNE

Roxanne to zespół który znalazł się w gronie laureatów VIII Międzynarodowego Festiwalu Coverów w Kamiennej Górze.
Istnieje niespełna 4 lata a ma na swoim koncie dziesiątki udanych koncertów a tym samym samych zadowolonych klientów.

 

WIĘCEJ
Hity Roxette bawią publiczność najczęściej na imprezach plenerowych typu Dni Miast, Zloty motocyklowe i samochodowe, Pikniki, ale także na eventach firmowych i imprezach zamkniętych.
Management grupy jest bardzo elastyczny w kwestii kosztów i wszelkich spraw techniczno – logistycznych co daje gwarancję świetnej współpracy z wszystkimi zleceniodawcami.

 

KONCERTY
Roxanne to zespół 6 osób grających największe przeboje znanego na całym świecie ROXETTE.

Liderami zespołu jak w oryginale są: Marzena / Marie (vocal/guitar/keyboard) oraz Daniel/Per (vocal,guitar) a  towarzyszą im instrumentaliści : gitarzysta, basista, pianista i perkusista.
Roxanne  proponuje Państwu 1,5 godzinne  show , który starannie  jest dopracowany  pod  względem  wizualnym i muzycznym. Aranżacje to wierne kopie oryginalnych wykonań.

Wokalistka występuje w oryg. strojach z lat 80 i 90 – czasów największej popularności zespołu ROXETTE.
Wygląda jak prawdziwa Marie, śpiewa także w oryginalnych tonacjach nie zmieniając linii melodycznych, dodatkowo gra również na gitarze elektrycznej i syntezatorze. Energią, sexapilem i przenikliwym głosem przypomni m. in. It must have been love, Dangerous, Dressed for success, Fading like a flower, Sleeping in my car, Spending my time, Listen to you heart, Dance away, Almost unreal, Run to you, Soul deep i wiele innych hitów.

Przystojny wokalista to sam Per, śpiewający gitarzysta który dopełnia duet z Marie, polską Marzeną, śpiewając Joyride, How Do You Do, Big Love, The Look , Real sugar.

Roxanne proponuje Państwu powrót do przeszłości z czasów szkolnych dyskotek i radiowych list przebojów.

KONTAKT

Event Manager

 

Jolanta Baggim Nowak

tel: 535-118-880

email: j.b.nowak@katalogeventowy.pl