Future Folk – koncert
?Festiwal na Styku Kultur ?

 

29.09.2019 w Zamek w Krasiczynie odbył się ,,Festiwal na Styku Kultur”. Cykl ten ma na celu promowanie dziedzictwa kulturowego w tamtejszym regionie. Goście festiwalu mieli możliwość skorzystać z wielu atrakcji mi.n obejrzeć spektakl artystyczno -muzyczny, wysłuchać koncertu muzyki etnicznej, czy wziąć udział w warsztatach kulinarnych połączonych z degustacją potraw regionalnych i nie tylko.
Mieliśmy przyjemność współorganizować koncert Future Folk .??
,, Artyści przyjechali do nas spod samiuśkich Tatr (było piknie ze hej!). Zespół ten charakteryzuje się łączeniem tradycji i nowoczesności w muzyce – zakopiańska kultura przenika się z nowymi, elektronicznymi dźwiękami, co zdecydowanie trafiło w gusta naszej publiczności! Muzycy jak zawsze stworzyli wyjątkowy nastrój. Występom na scenie towarzyszyła dobra zabawa, wspólne tańce i śpiewy” cytując  wpis ze strony Zamku Krasiczyn.
Dziękujemy za współpracę!?

#wspieramykoncertowo

Ogrody Pełne Muzyki cz.3

Ogrody Pełne Muzyki cz.3

Kwartet smyczkowy Nova Quartet   Koncerty pt, " Ogrody Pełne Muzyki " w Pałac Mała Wieś 1786 - Hotel / Restauracja Stara Wozownia / Nowa Oranżeria nadal trwają . Tym razem mieliśmy przyjemność współorganizować koncert Kwartet smyczkowy Nova Quartet. Dziękujemy ,...

Turniej Wsi w Biłgoraju

Turniej Wsi w Biłgoraju

Turniej Wsi w Biłgoraju   ''Świat nie wierzy łzom''; ''Żółty liść''; ''Beata z Albatrosa'' to tylko kilka kultowych utworów z wielu z repertuaru Pana Janusza Laskowskiego. Artysta wraz z zespołem wystąpił na Turnieju Wsi organizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury...

Konkurs na najlepszy teledysk

Konkurs na najlepszy teledysk

Konkurs na najlepszy teledysk Odbierz prezent i zacznij swoją promocję z nami: Zapraszamy do naszej zabawy! Konkurs na najlepszy teledysk to darmowa reklama i promocja dla najciekawszych artystów. Szczegóły w wydarzeniu na FB:

Zagraj na Rawie Blues ? rusza rekrutacja!

Zagraj na Rawie Blues ? rusza rekrutacja!

W imieniu Irka Dudka – Dyrektora festiwalu Rawa Blues, przesyłam informację prasową dotyczącą procesu rekrutacji Artystów na 38 edycję festiwalu Rawa Blues, która odbędzie się pod koniec września w Katowicach.

Prezenty od Dawida Kwiatkowskiego

Prezenty od Dawida Kwiatkowskiego

Prezenty od Dawida Kwiatkowskiego Dawid Kwiatkowski ufundował 5 worków z gadżetami dla swoich fanów, dlatego mamy dla Was mały konkurs.

Dawid Kwiatkowski w Żmigrodzie

Dawid Kwiatkowski w Żmigrodzie

Zapraszamy na koncert Dawida Kwiatkowskiego. Już 20.01.2018 o 18:00 w żmigrodzkiej Hali Sportowej (ul. Sienkiewicza 6) fani i fanki DAWIDA KWIATKOWSKIEGO będą mogli zobaczyć i posłuchać go na żywo! Bilety do nabycia w kasie ZPK w cenie 47 zł.