Bartosz Abramski

O ARTYŚCIE

Bartosz Abramski wraz ze swoim zespołem cyklicznie występuję na największych festiwalach muzyki tanecznej w Polsce m.in. Festiwalu Muzyki Tanecznej Ostróda, Pożegnanie lata w Iłowie i wielu innych. Artysta zagrał setki koncertów na terenie całego kraju. Jeden z jego utworów pt. ?Czerwone słodkie wino? znalazł się na składance „Super Hity” legendarnego i największego festiwalu muzyki tanecznej w Polsce – Ostróda 2018 z takimi artystami jak Akcent, Boys, Jorrgus czy Milano.

O ZESPOLE

W skład zespołu wchodzą:

Bartosz Abramski ? twórca wszystkich utworów, wokalista, kompozytor, autor tekstów, zawodowy muzyk wokalista, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II Stopnia na wydziale wokalnym, absolwent UWM Olsztyn ? Wydział Sztuki ? Muzyki

Michał Czura ? akordeonista, puzonista, klawiszowiec, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II Stopnia na wydziale instrumentalnym, absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku

Bartosz Abramski wraz ze swoim zespołem koncertuje na terenie całego kraju pokazując niesamowite show wokalne, instrumentalne i taneczne.

KARIERA i OSIĄGNIĘCIA

Bartosz Abramski był uczestnikiem muzycznego show ?Must be the music? emitowanego w telewizji Polsat. Występował w programie ?Rozmowy w toku? emitowanym w TVN o tematyce artystów Disco Polo. Wielokrotnie gościł w Programie ?Disco Polo Life? i ?Disco Studio? w telewizji Polo TV. Artysta gościł również w studio Polsatu w programie ?Muzyczna wizytówka? na kanale Disco Polo Music.

Na rynku muzycznym od ponad 10 lat w tym czasie zrealizował dwie autorskie płyty pt. ?Tam nasze są sny? i ?Tylko dla mnie zatańcz?

Artysta nagrał 10 teledysków, które cieszą się dużym uznaniem w telewizjach muzycznych i oglądalnością na kanale youtube.

Teledyski Bartosza Abramskiego są emitowane na kanałach ogólnopolskich stacji telewizyjnych: Polo TV, Disco Polo Music, ITV, Power TV

Piosenka pt. ?Zapłoną serca dwa? gościła kilka tygodni na liście przebojów Polo TV i Disco Polo Live

KONTAKT
Filip Kruczkowski
tel. 690-00-7554