Biesiada Show

O ZESPOLE

BIESIADA SHOW – Polska Potańcówka Biesiadna – dla miłośników dobrej zabawy przy znanej i dobrej muzyce.

Koncert w biesiadnym stylu, zawsze przyjmowany z wielkim entuzjazmem i uznawany jako najpopularniejszy koncert biesiadny w Polsce. To dwuczęściowy koncert trwający 2 godziny. *Pierwsza cześć to FOLK show – najznakomitsze przeboje polskiej oraz ukraińskiej twórczości ludowej,  takie jak: W moim ogródeczku, Sokoły, Czerwone jabłuszko, Lipka, Wiła wianki,  i wiele innych. *Druga cześć to mega dawka pozytywnej energii hitów polskiego bigbitu  lat 60 -90 takich jak: Dwudziestolatki,  Tak bardzo się starałem, Ładne oczy, Alibaba, Malowana lala, Autostop, Nikt na świecie nie wie i wiele innych. Wszystko dopełnione dużą dawką humoru, który napisał dla nas Tadeusz Ross – słynny Zulu Gula. Koncert grany w stu procentach NA ŻYWO.

       *Charyzmatyczny wokalista, *znakomici muzycy, *niekonwencjonalne stylizacje artystów i *dynamiczne wykonanie nieśmiertelnych hitów to *mega mix energetyczny. Wszystko to jest bardzo pozytywnie odbierane i akceptowane przez wielopokoleniową publiczność, która opisuje koncert mianem świetnej zabawy i miło spędzonego czasu.

          Zapraszamy do Biesiady.

Biesiada idealnie wkomponowuje się w program imprez takich jak: *Festyny *Dni miejscowości *Pikniki rodzinne *Pikniki firmowe *Święta regionalne *Dożynki *Eventy.

KONTAKT

Event Manager
Sandra Krzemińska
tel: 501-897-723
email: s.krzeminska@katalogeventowy.pl