Centrum Uśmiechu

O ZESPOLE
Centrum Uśmiechu twórcy takich hitów jak Gruszka czy Olimpiada w Jarzynowie. Dewizą zespołu jest to, że dla dzieci trzeba tworzyć jak dla dorosłych, tylko lepiej, dlatego ich znakiem rozpoznawczym jest muzyka o bogatym brzmieniu, gdzie usłyszeć można elementy folku, popu, rocka czy muzyki klasycznej.Wesoły sposób prowadzenia koncertów, wpływa na podejście najmłodszego pokolenia zarówno na sposób słuchania muzyki, a także na prawidłowe podejście do zdrowego stylu życia, tj. jedzenia warzyw i owoców oraz aktywności fizycznej.

 

 

KARIERA
CENTRUM UŚMIECHU – FABRYKA HITÓW DLA DZIECI!

Wcale nie tak dawno temu, bo w 2002 roku, nie za górami ani lasami, lecz tu – w Polsce – powstał zespół, którego hity takie jak „Gruszka” czy „Olimpaida w Jarzynowie” śpiewają dzieci w całym kraju.
W swoim dorobku mamy kilka programów estradowych: „W krainie Brzechwy i Tuwima”, „Fruktaki zdrowia smaki”, „Na zimowy czas”, „Bezpiecznie na drodze” oraz najnowszy „Owocowo i sportowo”.

Nasze bogate doświadczenie artystyczne: 6. płyt („Na straganie Pana Brzechwy”,”Lokomotywa Pana Tuwima”, „Rozśpiewane Bajki Brzechwy i Tuwima”, „Centrum Uśmiechu dla dzieci”, ” Fruktaki”, „Centrum Uśmiechu na każdy dzień”), nakręciliśmy 6. teledysków, a nasze utwory znajdują się na wielu składankach płytowych dla dzieci. Można nas słuchać w Spotify oraz oglądać teledyski m.in w telewizji Mini Mini. Mamy za sobą ponad 700 koncertów. Występowaliśmy na największych i najważniejszych wydarzeniach w naszym kraju, m.in: Trasa Lata z Radiem, Mamy Maj z Radiem Zet, Złote Przeboje na Wakacjach, a także w Sali Kongresowej, na deskach Amfiteatru w Opolu czy w Klubie Stodoła.

Zapraszamy do współpracy!

 

KONTAKT

Event Manager

 Jolanta Baggim Nowak

tel: 535-118-880

email: j.b.nowak@katalogeventowy.pl