Dreszcze

O ZESPOLE

Gramy wyłącznie na żywo. Jest nasz sześcioro – w tym dwoje wokalistów (głos żeński i głos męski), perkusja, bas, gitara, instrumenty klawiszowe. Proponujemy różnorodny repertuar (od rocka poprzez funky, pop, soul aż po klimaty smooth-jazzowe, a nawet discopolo), przygotowanie warsztatowe instrumentalistów i wokalistów, doskonałe brzmienie, profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie….


WIĘCEJ

Jest nas sześcioro. Gramy jako Dreszcze od 2014 roku – i robimy to wyłącznie na żywo.

Jesteśmy profesjonalistami, przy czym o sile zespołu przesądzają nasi “frontmani” – czyli Karina i Szymon. Karina jest absolutnie zawodową wokalistką i aktorką. Świetne przygotowanie warsztatowe (Karina jest absolwentką Szkoły aktorsko-wokalnej) w powiązaniu z ogromnym doświadczeniem scenicznym oraz artystyczną naturą, przesądzają o tym, że Karina to artystka absolutnie profesjonalna i do tego niezwykle uniwersalna Szerszej publiczności dała się poznać podczas występów z uznanymi artystami polskiej sceny muzycznej oraz jako uczestniczka popularnych programów telewizyjnych (jest między innymi półfinalistką programu “Śpiewajmy razem” (All Together Now – POLSAT), półfinalistką II edycji programu “X Factor” (TVN) oraz Laureatką Programu “Zostań Gwiazdą Filmową”. Występowała również w programie “Halo Polonia” (TV POLONIA)).

Razem z charyzmatycznym, nie unikającym kontaktu z publiką wokalistą Szymonem tworzą prawdziwie “wybuchową” mieszankę !.

 

Posiadamy doświadczenie sceniczne. Mamy za sobą wspólne występy z uznanymi polskimi gwiazdami – w tym z zespołem Bajm, zespołem Dżem, Panem Waldemarem Malickim, Panem Andrzejem Cierniewskim, Panią Patrycją Markowską, Kabaretem Skeczów Męczących, Formacją Chatelet i innymi…

 

Wielokrotnie z powodzeniem uczestniczyliśmy tak w masowych jak i kameralnych imprezach o charakterze eventowym, realizowanych na rzecz agencji, jednostek samorządowych, korporacji oraz instytucjonalnych klientów krajowych.

 

.


KONTAKT

Event Manager

 Jolanta Baggim Nowak

tel: 535-118-880

email: j.b.nowak@katalogeventowy.pl