Agata Sadowska

3 000,00 

Cenię sztukę autentyczną, dlatego zależy mi na tym, aby moje utwory przekazywały uczucia i emocje, których sama doświadczam. Chcę, aby były opowieścią, w której odbiorca zechce uczestniczyć ? przyznaje Artystka.

Kategorie: ,

Opis

Agata Sadowska

[et_pb_rating _builder_version=”3.0.89″ background_layout=”light” /]
O ARTYŚCIE

Wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki
w Gdańsku na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa.

Swój warsztat wokalny szlifowała m.in. pod okiem Danuty Błażejczyk.Szerszej publice dała się poznać przez udział w programie ?Idol?, w którym doszła do 3. etapu. Przed jury wystąpiła z utworem Czesława Niemena ?Sen o Warszawie?, a wybór repertuaru nie był przypadkowy.

 

WIĘCEJ

Jak sama przyznaje: gdy inni biegną za modą na nowoczesną muzykę, ja jakoś na przekór temu nagrywam muzykę, której, mam wrażenie, dziś już nikt nie tworzy. A przecież wszyscy kochamy ?Jesteś lekiem na całe zło?, czy ?Czas nas uczy pogody?.

Takie wyczucie stylu wokalistki powoduje, że jej utwory mają szansę trafić do szerokiego i zróżnicowanego grona odbiorców.Agata nie jest już zupełnie anonimową artystką. W sierpniu 2015 ukazała się jej debiutancka epka, a singiel ?Nie na sprzedaż?, promujący mini album, przypadł do gustu wielu redaktorom muzycznym w Polsce.

Natomiast klip do singla przekroczył 50 000 wyświetleń w Internecie. Przy tworzeniu mini albumu artystka pracowała m. in. z Grzegorzem Jabłońskim (członkiem zespołu Poluzjanci, byłym kierownikiem muzycznym zespołu Natalii Kukulskiej), Anią Szarmach, Januszem Onufrowiczem, Dagmarą Melosik, Robertem Lutym oraz Piotrem Żaczkiem. Rok po debiucie, wokalistka zaprezentowała długogrający krążek, którego premiera odbyła się 30 września 2016.

KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Ula Burek
tel: +48 517 336 121
email: u.burek@katalogartystyczny.pl

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Agata Sadowska”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.