Ania Deko

O ARTYSTCE

Piękna, charyzmatyczna, utalentowana. Pierwszą piosenkę piosenkę
„ O nic nie pytaj „ napisała w wieku 14 lat na dobre rozpoczynając swoją przygodę z muzyką. Od tamtej chwili konsekwentnie dąży do realizacji swojego muzycznego marzenia. Jako doświadczona już wokalistka wzięła udział w popularnym talent show – „ The voice of Poland 9” podczas przesłuchań w ciemno „odwróciła” cztery fotele zachwycając nie tylko jurorów ale i publiczność. Brawurowe występy w kolejnych odcinkach doprowadziły ją do ścisłego finału. Najnowszy singiel pt. „ Stały ląd” wydany przez wytwórnie Uniwersal można usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych .

WIĘCEJ

Anię Deko można było również zobaczyć i usłyszec na antenie ESKA TV.  Utwór „Szeptem wykonywany przez JeyJeySax i Anię ukazał się na płycie Eska Summer hity 2014. Ania jest zwyciężczynią konkursu Rmf Fm organizowanego z okazji 25 lecia RMF FM , z tej okazji nagrała piosenkę z Kamilem Bednarkiem pt. „ English Man In New York” , która również ukazała się na płycie. W 2017 roku wydała singiel pt. Zapomnij, do którego ujęcia zostały nakręcone w Barcelonie. 

Występowała na scenie z wieloma znanymi polskimi artystami m.in. Patrycją Markowską, Grzegorzem Markowskim, Beatą Kozidrak, Kamilem Bednarkiem, Grzegorzem Hyżym, zespołem Dżem.

Wielokrotnie brała udział w telewizyjnych koncertach świątecznych u boku największych polskich gwiazd. Na żywo możecie ją usłyszeć z akompaniamentem pianina, gitary akustycznej, z całym zespołem, a także w wykonaniu live act.

KONTAKT

Event Manger

Jola Baggim-Nowak
tel: 535-118-880
email: j.b.nowak@katalogeventowy.pl