Good Staff

5 500,00 

Good Staff jest zespołem zawodowych muzyków i przyjaciół grających pełną energii, radości, ale też ciepła i liryki muzykę. Nasza twórczość łączy w sobie elementy folku, nawiązuje do świeckich, renesansowych pieśni i tańców. Nasze piosenki w większości oparte są na wierszach miłosnych polskich poetów m.in. Leopolada Staffa, Adama Asnyka, Lucjana Rydla, ale również tekstach autorskich. Podczas koncertów spotykamy się z bardzo ciepłym przyjęciem. Ponieważ cieszy nas wspólne granie, tworzymy wraz z publicznością atmosferę pełną energii i radości.

Opis

Good Staff

[et_pb_rating _builder_version=”3.0.89″ background_layout=”light” /]
O ZESPOLE

„Good Staff” to dosłownie „Dobry Skład”, czyli my ? zawodowy zespół i grupa przyjaciół. Ale dobry jest też dla nas Staff Leopold, którego utwory kilka lat temu zainspirowały Wojtka Winiarskiego do napisania piosenek. Wojtek, zafascynowany świecką muzyka Renesansu, szukał poety, którego wiersze byłyby ciepłe i liryczne, a jednocześnie nie na tyle archaiczne, by miały być niezrozumiałe dla współczesnego odbiorcy. Tak to w 2009 roku powstał Good Staff. W warstwie muzycznej nawiązujemy rzeczywiście do renesansowych pieśni i tańców oraz folku, ale jest to tylko inspiracja dla autorskich poszukiwań Wojtka.

KARIERA

Zespół zdobył 3. nagrodę na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej w Ślesinie (2010), 1. nagrodę na Piaseczyńskim Zlocie Piosenki Różnej (PZPR) w Piasecznie (2010),  1. nagrodę na Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Artystycznej w Stargardzie Szczecińskim (2010), 3. nagrodę na Przeglądzie Piosenki Poetyckiej im. Piotra Skrzyneckiego w Mińsku Mazowieckim i 3. nagrodę na Festiwalu Twórczości ,,Korowód” w Krakowie, który zaowocował występami w Operze Krakowskiej i na antenie Trzeciego Programu Polskiego Radia.

W 2012 r. Good Staff wydał debiutancką płytę zatytułowaną ,,Marzenie”. Wokalnie wsparła ją Michalina Brudnowska, Karolina Kaiser grająca na skrzypcach i fletach, a gościnnie zaśpiewali Robert Kasprzycki i Poldek Twardowski.

Zespól gra, koncertuje i pracuje nad materiałem drugiej płyty.

KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Ula Burek
tel: +48 517 336 121
email: u.burek@katalogartystyczny.pl

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Good Staff”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.