Gosia Andrzejewicz

O ARTYŚCIE

 Gosia zadebiutowała w 2006 roku. Jej single ?Pozwól Żyć?, ?Słowa?, ?Trochę Ciepła? zdobyły pierwsze miejsca list przebojów największych polskich rozgłośni radiowych takich jak RMF FM, ESKA, RADIO ZET.

Szturmem podbiły również listy przebojów stacji muzycznych MTV oraz VIVA. Gosia zdobyła liczące się nagrody w polskim przemyśle muzycznym: Radiowy Debiut Roku ? Eska Music Awards, dwie Superjedynki na KFPP w Opolu, VIVA Comet, Mikrofon Popcornu w kategorii ?Wokalista Roku?, nominację do Fryderyka, Złote Dzioby Radia Wawa.

WIĘCEJ

  Ma na swoim koncie setki koncertów zagranych na terenie całej Polski, występy w USA, Meksyku, Szwajcarii, Rumunii, 5 albumów, dwie złote płyty oraz dużą rzeszę fanów (ponad 150 tys. na Facebook’u). Jej klipy na samym tylko YouTube zostały wyświetlone ponad 45 milionów razy.
Gosia na co dzień jest zapracowaną osobą koncertuje, komponuje, pisze teksty, współpracuje z artystami, muzykami i producentami z różnych część świata. Rezultatem takiej współpracy jest stworzona wspólnie z doktorem Albanem piosenka Loverboy, która znalazła się na ostatniej płycie artystki zatytułowanej ?Film?.

KONTAKT

Event Manager

 Jolanta Baggim Nowak

tel: 535-118-880

email: j.b.nowak@katalogeventowy.pl