Piękni i Młodzi

O ZESPOLE
Piękni i Młodzi – powiew świeżości na polskiej scenie Disco.

Zespół tworzą 3 osoby: Magdalena, Dawid i Daniel.

Magdalena ? liderka oraz wokalistka o pięknym, chrypliwym, niskim i bardzo charakterystycznym głosie, ognistym temperamencie i słowiańskiej urodzie. To jej głos nadaje blasku piosenkom Pięknych i Młodych. Ostatnio pojawiła się na okładce magazynu CKM.

Daniel ? najmłodszy i podobno najprzystojniejszy (!) wokalista w całym zespole. Świetnie pisze teksty. Świeżo upieczony magister inżynier korzystający z pełni życia.

Dawid ? „prawie” ukończył Akademię Muzyczną na kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa. Energiczny a za razem spokojny. Lubi wszelkie nowinki internetowe oraz markowe trunki.

 

KARIERA
Zespół istnieje od 3 lat, a na swoim koncie ma już wiele sukcesów, m.in. zdobył Hitu ROKU 2013  w plebiscycie Radia DiscoParty oraz telewizji TV DISCO, z piosenką „Niewiara”.

Finaliści programu MUST BE THE MUSIC emitowanym w TV POLSAT.

Ich teledyski cieszą się ogromną popularnością w serwisie YOUTUBE. ?Niewiara? ponad 49 milionów odsłon (na dwóch kanałach), ?Kocham się w Tobie? ponad 45 milionów odsłon, ?Ona jest taka cudowna? ponad 49 milionów odsłon, ?Chciałabym spać z Toba? ponad 24 miliony odsłon, ?Jedno słowo? ponad 23 miliony odsłon, utwór ?Wyśmienicie? – duet z grupą ?Playboys?, który osiągnął już ponad 22 milinów odsłon, ?Zastanawiam się ? ponad 8 mln osłon oraz ich najnowszy utwor ?Tak już bez Ciebie? opublikowany 27.10.2016 roku osiągnął już wynik ponad 24 milionów odsłon.

Utwór ?Niewiara? został HITem LATA 2014 na Disco Hit Festival Kobylnica 2014 emitowanym na żywo w Tv Polsat.

Utwór ?Zastanawiam się? został HITem LATA 2016 na Disco Hit Festival Kobylnica 2016 emitowanym na żywo w Tv Polsat.

Utwór ?Jedno słowo? został wykorzystany do reklamy telewizyjnej Radia VOX FM ? W Rytmie Hitów 2016 

KONTAKT
Event Manager

Joanna Kwaśnik
tel: 788457094
email: joanna.k@impresariatkoncertowy.pl