Pinky Loops 

Elektryczny Duet

O ZESPOLE

To kobiecy duet grający na elektrycznych instrumentach smyczkowych z wykorzystaniem elektronicznego loopera, który obsługiwany jest stopą i służy do tworzenia pętli muzycznych.

Daje on możliwość nagrywania motywów muzycznych w trakcie występów, odtwarzania ich jako podkład oraz nakładania na siebie wielu linii melodycznych, co sprawia, że dwuosobowy skład brzmi niczym kilkuosobowy zespół.

Marta i Asia przed utworzeniem duetu prowadziły aktywne życie artystyczne biorąc udział w nagraniach płytowych, radiowych i telewizyjnych oraz koncertując w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Australii.

Biorąc udział w kilku wspólnych muzycznych projektach doszły do wniosku, że ich pokrewieństwo dusz stworzy coś naprawdę wielkiego.

 

WIĘCEJ
“Pinky Loops” to kobiecy duet grający na elektrycznych instrumentach smyczkowych: skrzypcach i wiolonczeli z wykorzystaniem elektronicznego loopera, który obsługiwany jest stopą i służy do tworzenia pętli muzycznych. Daje on możliwość nagrywania motywów muzycznych w trakcie występów, odtwarzania  ich jako podkład oraz nakładania na siebie wielu linii melodycznych, co sprawia że dwuosobowy skład brzmi niczym kilkuosobowy zespół. Dzięki temu występ staje się efektowniejszy i bardziej interesujący dla słuchacza.
Duet powstał w lutym 2017 roku lecz Marta i Asia przed utworzeniem duetu prowadziły aktywne życie artystyczne biorąc udział w nagraniach płytowych, radiowych i telewizyjnych oraz koncertując w Europie, Azji, Ameryce Północnej i Australii. Biorąc udział w kilku wspólnych muzycznych projektach doszły do wniosku, że ich pokrewieństwo dusz stworzy coś naprawdę wielkiego. Tak oto powstał zespół Pinky Loops, gdzie dziewczyny puszczając wodze fantazji realizują swoje pasje i dają upust swojej twórczej energii.
Zespół  znalazł się w gronie laureatów wybranych przez Radzimira Dębskiego do “Projektu 30/90” .
Pinky Loops posiada własne aranżacje utworów muzyki pop/rock, a także muzyki filmowej.
KONTAKT

Event Manager

Sandra Krzemińska

tel: 501-897-723

email: s.krzeminska@katalogeventowy.pl