ZaNoZa

O ZESPOLE
GWIAZDA telewizji POLO TV, Polsat , Disco Polo Music i radia Vox FM

Zespół ZA-NO-ZA to unikalny projekt na polskim rynku zaa wschodniej granicy. Dziewczyny w fantastycznych strojach koncertowych wykonują muzykę taneczną, którą śpiewają od pokoleń całe rodziny. Mowa oczywiście o wielkich hitach w nowej aranżacji takich  jak: Kanikuły, Biełyje Rozy ,A Kalyna i Raz i Dwa. Za-No-Za śpiewa w trzech językach: po rosyjsku, angielsku i polsku. Koncertuje w dyskotekach, w plenerach, jak i na prestiżowych imprezach.

 

KARIERA
 

Piosenka ?Raz i Dwa? to przebój, który  zrobił wielkie zamieszanie na polskiej scenie muzyki dance. Utwór w bardzo krótkim czasie zdobył tak wielką popularność wśród tancerzy, że uzyskała miano piosenki festiwalowej ?Gali VII Letniego Festiwalu Tańca Wisła 2014?.

 

Biografia artysty w pigułce:

Wielka Gala BCC i Festiwal Piosenki Rosyjskiej w Warszawie.

Zespół w charakterze gościa specjalnego w Chicago wręczył statuetki POLONUSÓW, odpowiedniki polskich TELEKAMER.

Dziewczyny gościnnie uczestniczyły w programie ?Podróże z żartem? emitowanym w TVP2 (odcinek ?Kraje, których nie ma?), a także na Mistrzostwach Polski DJ?ów.

GRAND PRIX na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki, który odbył się w Moskwie.

W 2009 roku wydany singl z mega-hitem ?Kalinka?. Utwór pojawił się na wielu składankach także na Świecie, nawet w dalekiej Australii.

W 2010 roku zespół wystąpił podczas uroczystych obchodów 600 rocznicy zwycięstwa wojsk polsko-litewskich pod Grunwaldem, jednego z największych tego typu wydarzeń w Europie.

Latem 2014 roku powstał wakacyjny kawałek z taneczną nutką pod tytułem ?Raz i Dwa? w klimacie w dance’owo-folkowym. Utwór w bardzo krótkim czasie zdobył  tak wielką popularność wśród tancerzy, że uzyskał miano piosenki festiwalowej ?Gali VII Letniego Festiwalu Tańca Wisła 2014?.

Rok 2015 to bardzo pracowity okres dla Zanozy, powstały takie produkcje jak: „Sam, na sam”, „Lato lato” ,”Uśmiech za grosz”, „Zabiorę Cię”.

W lutym 2016 w telewizji Polo TV odbyła się premiera kolejnego wielkiego hitu ” Tak to on”.

Jesienią 2016 Zanoza wydała wielki hit „A Kalyna”, którym podbija serca polskich klubowiczów

 

KONTAKT

Event Manager
Jolanta Baggim Nowak
tel: 535-118-880
email: j.b.nowak@katalogeventowy.pl