CustomArt

CustomArt to agencja artystyczna wyspecjalizowana w projektach nietypowych, ambitnych i takich, w których potrzeba niestandardowych rozwiązań na najwyższym poziomie. Oferuje szeroki wachlarz produktów artystycznych, pełną technikę estradową oraz rozwiązania kompleksowe od kreacji po realizację wydarzeń.

Opis

CustomArt

[et_pb_rating _builder_version=”3.12.2″][/et_pb_rating]
O NAS

CustomArt zrodziła się na scenie w świetle reflektorów, a motorem napędowym do jej powstania była aktualnie flagowa formacja TheCustoms. Na przestrzeni lat nawiązaliśmy współpracę z ciekawymi artystami oraz rozwinęliśmy ofertę o szereg usług dodatkowych związanych z branżą eventową. Nasze portfolio to zarówno proste wydarzenia, skupione na zabawie przy dźwiękach dobrej muzyki, jak
i nietypowe zlecenia ? występy na wysokich konstrukcjach, synchronizowanie dźwięku z efektami pirotechnicznymi i mappingami, czy kompleksowe tworzenie autorskiej oprawy muzycznej.

.

OFERTA
Dzięki rosnącemu zaufaniu klientów stale rozwijaną i kluczową pozycją w oferowanych usługach są właśnie rozwiązania customowe, czyli tworzone pod konkretne wydarzenie. Droga, którą przeszliśmy jest wyjątkowa i wierzymy, że nie mogła zaprowadzić nas gdzie indziej, dlatego staramy się dbać o każdy detal naszych realizacji, osiągniętą pozycję i stale się rozwijać. Dzięki pasji, miłości do muzyki i sztuki oraz pozytywnemu nastawieniu spełniamy coraz odważniejsze wizje klientów i zdobywamy ich zaufanie. Aktualnie agencja oferuje szeroki wachlarz produktów artystycznych, pełną technikę estradową oraz rozwiązania kompleksowe od kreacji po realizację wydarzeń.
KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Tomasz Szwecki
tel: +48 501 028 385
email: t.szwecki@katalogartystyczny.pl

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „CustomArt”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *