Enigma Art

EnigmaArt zajmujemy się tworzeniem i realizacją pokazów akrobatyczno-artystycznych zarówno w powietrzu jak i na ziemi oraz widowisk ogniowo-pirotechnicznych. Nasze przedstawienia dopełnia gra na skrzypcach i beczkach oraz śpiew na żywo.

Opis

Enigma Art

[et_pb_rating _builder_version=”3.12.2″]
[/et_pb_rating]
O GRUPIE
 
 EnigmaArt zajmuje się tworzeniem i realizacją pokazów akrobatyczno-artystycznych zarówno w powietrzu jak i na ziemi oraz widowisk ogniowo-pirotechnicznych. Ich przedstawienia dopełnia gra na skrzypcach i beczkach oraz śpiew na żywo.
 
Tworzymy i bierzemy udział w oprawach artystycznych na imprezach firmowych, pokazach mody, bankietach,  prezentacjach nowych modeli aut, weselach, reklamach i produkcjach TV oraz wielu innych.
Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie artystyczne zdobyte na polskich i międzynarodowych scenach zostając u Widza na długo w pamięci.
OFERTA
 

 Tworzymy tematyczne oprawy artystyczne na indywidualne zamówienie klienta.
Zbieramy potrzebne informacje i aranżujemy widowiska dopasowane muzyką, charakterem, kostiumem i body paintingiem artystów. Dzięki temu stajemy się spójni i integralni z danym wydarzeniem. 

W zależności od warunków przestrzennych oraz możliwości technicznych miejsca, proponujemy szeroki wachlarz pokazów łączących w sobie elementy akrobatyki, tańca, pantomimy, teatru, sztuki walki oraz ogni i pirotechniki scenicznej dopełnione muzyką i śpiewem na żywo.

OFERTA - SZCZEGÓŁY
 

 Pokazy trwają od 2 minut do 1,5 godziny. Tworzymy pokazy w powietrzu np. na szarfach, sieci, trapezach itp., Na ziemi np. na kole, stojaczkach, duecie artystycznym, tańcu, itp. Z ogniem, iskrami, pirotechniką sceniczną. Współpracujemy ze skrzypaczką i śpiewaczką z Polski oraz grupą osób grających na beczkach i śpiewaczką operową z Austrii. W przedstawieniach bierze udział do 15 artystów oraz do 26 muzyków.

Mamy szeroki wachlarz artystyczny i muzyczny, który daje nam możliwość tworzenia różnych pokazów. Posiadamy wiele sprzętu i przyrządów artystycznych, wyciągarkę elektryczną do pokazów w powietrzu i kompresor do malowania ciała. Tworzymy kostiumy i bodypainting dla artystów dzięki czemu możemy przygotować program artystyczny do każdego tematu eventu.

KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Tomasz Szwecki
tel: +48 501 028 385
email: t.szwecki@katalogartystyczny.pl