Panie Pozwolą

Pięcioosobowy zespół powstał na początku roku 2019 w Trójmieście, składa się z wciąż młodych (na kontrabasie Filip!) ale doświadczonych muzyków i ma przyjemność intepretować przeboje mistrzów – absolutnie! – polskiej piosenki: Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego.

Poezja przyprawiona ironią; utwory sentymentalne mieszamy bez litości z satyrycznymi, oddając ducha lat 60 i 70tych w PRLu ale i udowadniając ponadczasowość tych piosenek – trudno uwierzyć jak bardzo są wciąż aktualne.

Śpiewa Piotr Kapczyński, grają (i z rzadka podśpiewują):

  • Piotr Rudecki, instrumenty klawiszowe;
  • Przemysław Zieliński, gitara;
  • Filip Arasimowicz, kontrabas;
  • Sławomir Dumański, perkusja.

Opis

Panie Pozwolą

[et_pb_rating _builder_version=”3.17.6″]

[/et_pb_rating]

O ZESPOLE

Jesteśmy nowopowstałym (styczeń 2019), ale złożonym z doświadczonych muzyków kwintetem z Trójmiasta. Każdy z nas ma bogatą historię zawodową i związany był/jest z różnymi wykonawcami z gatunku rock, folk, jazz, blues etc, jednakże w Panie pozwolą koncentrujemy się na utworach autorstwa Wojciecha Młynarskiego oraz Agnieszki Osieckiej. Na naszych koncertach mamy ambicję w atrakcyjnej formie przypomnieć ich największe przeboje, znane z wykonań takich artystów jak Wiesław Gołas, Raz dwa trzy, Magda Umer, Seweryn Krajewski, Michał Bajor, Maryla Rodowicz, Jan Pietrzak i wielu innych, ale również zaprezentować mniej znane, koneserskie utwory, we własnych, mamy nadzieję interesujących, aranżacjach. Gwarantujemy rozrywkę na najwyższym poziomie.

WIĘCEJ

Skład zespołu:

  • Piotr Kapczyński – śpiew,
  • Piotr Rudecki – instr. klawiszowe,
  • Przemysław Zieliński – gitara,
  • Filip Arasimowicz – kontrabas,
  • Sławomir Dumański – perkusja.

W repertuarze m. in.: Bynajmniej, Róbmy swoje, Jesteśmy na wczasach, Jeszcze w zielone gramy, Żurek, Nie ma jak u mamy, Moja miłość największa, Miasteczko Cud, Ukradła Cyganka kurę, Oczy tej małej, Czy te oczy mogą kłamać, Nie spoczniemy, Ludzkie gadanie, Wariatka tańczy i inne – łącznie ponad 2 godziny bieżącego materiału, nie wspominając o tym, że potrafimy sporo opowiadać. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy, dojedziemy i wystąpimy na terenie całego kraju, dostarczając Publiczności niezapomnianych wrażeń.

KONTAKT

Event Manager Filip Kruczkowski

  tel. 517-335-966

email: f.kruczkowski@katalogartystyczny.pl

Recenzje

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Panie Pozwolą”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.