Panorama Event Group

Panorama Event Group to firma zajmująca się kompleksową organizacją i obsługą imprez, wydarzeń kulturalnych, eventów, koncertów a także konferencji naukowych i branżowych. Jesteśmy z Warszawy ale bez problemu realizujemy zlecenia na terenie całej Polski i Europy. Działamy na rynku już 10 lat natomiast doświadczenia założycieli i współpracowników firmy sięgają już prawie 20 lat.

Opis

Panorama Event Group

[et_pb_rating _builder_version=”3.21.3″]

[/et_pb_rating]

O NAS

Panorama Event Group to firma zajmująca się kompleksową organizacją i obsługą imprez, wydarzeń kulturalnych, eventów, koncertów a także konferencji naukowych i branżowych. Jesteśmy z Warszawy ale bez problemu realizujemy zlecenia na terenie całej Polski i Europy. Działamy na rynku już 10 lat natomiast doświadczenia założycieli i współpracowników firmy sięgają już prawie 20 lat. W dorobku firmy jest niezliczona ilość najróżniejszych realizacji. Obsługiwaliśmy kontrahentów z Polski, Niemiec, Austrii, Włoch, Rosji, Białorusi, Anglii, Szkocji, Francji, Holandii, Kataru. Pracujemy dla klientów indywidualnych, firm i instytucji.

OFERTA

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem oświetleniowym i nagłośnieniowym uznanych marek a także sceną, konstrukcjami scenicznymi. Oferujemy też multimedia – ekrany diodowe, telebimy itp. Obsługujemy imprezy i wydarzenia kulturalne w kontekście technicznym, również w plenerze. Spełniamy ridery techniczne gwiazd. Obsługujemy też imprezy w kontekście foto, video. Oferujemy reportaże, streaming, transmisje internetowe na żywo, drony itp. Zapewniamy artystów, gwiazdy, zespoły coverowe, kabarety, konferansjerów, DJ’ów, DVJ’ów a także efekty pirotechniczne, wyrzutnie konfetti itp.

Nasza ekipa to doświadczeni zawodowcy w swoim fachu którzy podejmują się każdego zadania. Mamy szerokie kontakty w branży. Śledzimy trendy i zapewniamy usługę na możliwie najwyższym poziomie niezależnie od tego czy jest to konferencja, event firmowy czy duże wydarzenie medialne. Jeśli nie mamy czegoś czego potrzebujecie załatwimy to. 🙂 Jeśli ktoś nawalił i potrzebujecie pilnego zastępstwa nie ma problemu. W sytuacjach awaryjnych jesteśmy do Twojej dyspozycji 24 h na dobę. 🙂

KONTAKT

Event Manager Filip Kruczkowski

  tel. 517-335-966

email: f.kruczkowski@katalogartystyczny.pl

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Panorama Event Group”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *