Caprii

Zespół Muzyczny ,,CAPRII” powstał w 1999 roku, pochodzi z Płońska.
Skład jest pięcioosobowy (4 chłopaków + dziewczyna).
Kategoria:

Caprii

[et_pb_rating _builder_version="3.0.89" background_layout="light" /]
O ZESPOLE
Zespół Muzyczny ,,CAPRII'' powstał w 1999 roku, pochodzi z Płońska (mazowieckie).
Od początku założycielem, jak i liderem jest Artur Michalski.
Jest to zespół rodzinny, ponieważ wraz z Arturem grają jego synowie Miłosz i niedawno dołączył Marceli. Oprócz Artura i jego
synów w zespole występują ? Olga oraz Marcin

 

KARIERA
Od 2012 roku zespół zaczął tworzyć własne autorskie utwory. Wszystkie z nich są utrzymane w klimacie Disco Polo i Dance. Dzięki ich determinacji,w krótkim czasie osiągnęli spory sukces w telewizji TVS,ponieważ piosenka pt. ,,Jesteś Boginią'' przez kilka miesięcy królowała na pierwszym miejscu w listach przebojów tamtejszego kanału. Na swoim koncie mają także zdobyty HIT JESIENI 2017 na portalu Love Disco za utwór pt.,,Miłości Czas''. Na dzień dzisiejszy śmiało można powiedzieć,że utwór pt.,,Zawsze w sercu mym'' jest na tę chwilę największym przebojem zespołu ,,CAPRII'' .Zarówno ten utwór jak i inne produkcje doczekały się publikacji w wielu rozgłośniach radiowych,jak i telewizyjnych m.in w Disco Polo Music,TVS,TO.TV,czy POWER.TV.
 
Wszyscy cały czas się rozwijają i ciężko pracują,aby każda nowa produkcja była lepsza od poprzedniej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży imprez okolicznościowych nauczyli się wytrwałości w dążeniu do celu. Atutem Zespołu ,,CAPRII'' nie jest grać i śpiewać, ale przede wszystkim poprowadzić dobrze imprezę i trafić w gusta odbiorców. Zamów Zespół ,,CAPRII'', a się przekonasz co to znaczy dobra zabawa.
KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Małgorzata Chmura
tel. 690-575-363
e-mail: m.chmura@katalogartystyczny.pl

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Caprii”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Caprii

[et_pb_rating _builder_version=”3.0.89″ background_layout=”light” _i=”0″ _address=”2.0.1.0″ /]
O ZESPOLE
Zespół Muzyczny ,,CAPRII” powstał w 1999 roku, pochodzi z Płońska (mazowieckie).
Od początku założycielem, jak i liderem jest Artur Michalski.
Jest to zespół rodzinny, ponieważ wraz z Arturem grają jego synowie Miłosz i niedawno dołączył Marceli. Oprócz Artura i jego
synów w zespole występują ? Olga oraz Marcin

 

KARIERA
Od 2012 roku zespół zaczął tworzyć własne autorskie utwory. Wszystkie z nich są utrzymane w klimacie Disco Polo i Dance. Dzięki ich determinacji,w krótkim czasie osiągnęli spory sukces w telewizji TVS,ponieważ piosenka pt. ,,Jesteś Boginią” przez kilka miesięcy królowała na pierwszym miejscu w listach przebojów tamtejszego kanału. Na swoim koncie mają także zdobyty HIT JESIENI 2017 na portalu Love Disco za utwór pt.,,Miłości Czas”. Na dzień dzisiejszy śmiało można powiedzieć,że utwór pt.,,Zawsze w sercu mym” jest na tę chwilę największym przebojem zespołu ,,CAPRII” .Zarówno ten utwór jak i inne produkcje doczekały się publikacji w wielu rozgłośniach radiowych,jak i telewizyjnych m.in w Disco Polo Music,TVS,TO.TV,czy POWER.TV.
Wszyscy cały czas się rozwijają i ciężko pracują,aby każda nowa produkcja była lepsza od poprzedniej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży imprez okolicznościowych nauczyli się wytrwałości w dążeniu do celu. Atutem Zespołu ,,CAPRII” nie jest grać i śpiewać, ale przede wszystkim poprowadzić dobrze imprezę i trafić w gusta odbiorców. Zamów Zespół ,,CAPRII”, a się przekonasz co to znaczy dobra zabawa.
KONTAKT

Event Manager
Jolanta Baggim Nowak
tel: 535-118-880
email: j.b.nowak@katalogeventowy.pl