Iluzjonista Kacper Wlazło

Wlazlosky – to iluzjonista bezpośredni charakteryzujący się sztuką iluzji pokazywaną z bliska ale również pełnymi dobrego humoru występami scenicznymi. Kacper występuje na imprezach każdego rodzaju od wesel, poprzez imprezy plenerowe aż do urodzin waszych pociech.

Kategoria: Tag:

Opis

Iluzjonista Kacper Wlazło

[et_pb_rating _builder_version=”3.17.6″]

[/et_pb_rating]

O ARTYŚCIE

Wlazlosky wraz ze swoją ekipą (fotograf, asystentka, kierowca, wsparcie) jeździ po Polsce od 2016 roku oraz prezentuje swoje 12 letnie doświadczenie w iluzji, sztuce manipulacji oraz rozbawia do łez publikę, swoim nietuzinkowym poczuciem humoru.

WIĘCEJ

Setki występów, i tysiące zadowolonych widzów to tylko część z osiągnięć magika, liczne dyplomy oraz podziękowania za udziały w imprezach charytatywnych zdobią ścianę razem z dyplomami za zajęcie pierwszych lub czołowych miejsc w konkursach iluzjonistycznych. Losy Wlazlosky’ego mieli okazję śledzić widzowie programu “Apetyt na Sławę” emitowanego na Canal+ w Styczniu 2019. Show które prezentuje iluzjonista jest dopracowane w taki sposób aby wpasował się w gusta każdej grupy wiekowej dlatego cały program zdecydowanie zadowoli najmłodszych ale również zaszokuje starszych widzów. Idealna atrakcja na urozmaicenie swojego wesela oraz wspaniały pomysł na wprowadzenie widza w świat iluzji podczas festynów, lub jakiejkolwiek innej imprezy!

KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Tomasz Szwecki
tel: +48 501 028 385
email: t.szwecki@katalogartystyczny.pl

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Iluzjonista Kacper Wlazło”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *