Felivers

O ZESPOLE

Felivers – polski zespół wykonujący muzykę z gatunku pop-rock. Zespół powstał pod koniec 2015 roku w Sochaczewie. W jego skład wchodzą: Piotr Zborowski, Miłosz Fergiński, Piotr Dąbrowski, Konrad Jażdżyk i Wojtek Fortuna.

WIĘCEJ

16 grudnia 2015 roku odbyło się pierwsze spotkanie zespołu. W jego skład wchodzili wtedy Piotr Zborowski, Miłosz Fergiński, Piotr Dąbrowski, Wojtek Fortuna i Szymon Bąbała. Występowali pod nazwą ”’ByTheWay”. Ich pierwszy występ odbył się 21 lutego 2016 w Hard Rock Caffe.

17 grudnia 2016 obecny basista postanowił opuścić zespół, a jego brak w późniejszym czasie stawał się coraz bardziej uporczywy, dlatego 27 lutego 2017 roku Konrad Jażdżyk stał się oficjalnie nowym członkiem zespołu.

3 czerwca 2017 członkowie grupy zmienili jej nazwę z “By The Way” na ”’Felivers”’ (powstała ona z połączenia słów fellows i believers, czyli faceci wierzący w sukces). Niedługo po tym, dzięki wyborom jury oraz ogromnej liczbie głosów ich fanów, znaleźli się w pierwszej piętnastce spośród niemal dwustu zespołów biorących udział w eliminacjach i dostali się na Naturalnie Mazury Music&More Festiwal w Węgorzewie.

29 marca 2018 wydali teledysk do piosenki ?Razem!? nagrany w Izraelu. W lipcu zagrali na finale Miss Polski Nastolatek 2018 wykonując przedpremierowo swój drugi singiel ?Nasz Moment?. Po jego emisji w TV4, podjęli współpracę z agencją With The Band. Obecnie pracują nad własnym repertuarem oraz grają koncerty na terenie całej Polski, nieustannie zdobywając doświadczenie sceniczne.

KONTAKT

Event Manager

Sandra Krzemińska
tel: 501 897 723
e-mail: s.krzeminska@impresariatkoncertowy.pl