Kombii

Kombii
BIO

Zespół KOMBII działa odwiosny 2003 roku , powstał z inicjatywy trzech członków zespołu Kombi: Grzegorza Skawińskiego, Waldemara Tkaczyka oraz Jana Pluty. Do współpracy z różnych przyczyn, nie został zaproszony Sławomir Łosowski (czwarty założyciel Kombi). Zespół Kombii zaproponował nowy program oparty na znanych przebojach, takich jak: „Linia życia”, „Hotel twoich snów”, „Nasze randez-vous”, „Kochać cię za późno”, „Nie ma zysku”, „Black and white” w nowych aranżacjach.

Po raz pierwszy zespół Kombii publicznie wystąpił w Wiśle, na specjalne zaproszenie Adama Małysza i jego Fundacji. Następne występy to udział KOMBII w „Szansie na sukces” oraz w Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Inauguracyjny koncert KOMBII miał miejsce 11 lipca 2003 roku w Operze Leśnej w Sopocie.  Koncert ten był transmitowany na żywo przez TVP2 i został gorąco przyjęty przez Publiczność.
Zespół rusza w trasę koncertowa po wielu miastach Polski. Zespół KOMBII zawsze jest przyjmowany bardzo entuzjastycznie przez fanów, zarówno starych jak i nowych.
Polecamy zespół KOMBII na wszelkiego rodzaju imprezy dużego formatu: dni miast, festiwale, plenery, dożynki.

KONTAKT
Event Manager

Joanna Kwaśnik
tel: 788457094
email: joanna.k@impresariatkoncertowy.pl