Marcelina Kopyt

O ARTYSTCE
Marcelina to dwudziestopięcioletnia, niesamowicie utalentowana wokalistka zakochana w muzyce od zawsze.  

Marcelina Jest wokalistką sesyjną, śpiewa jingle radiowe, nagrywa reklamy, śpiewa w zespole Cover Banda i może poszczycić się także współpracą z wieloma DJ-ami. 

 

WIĘCEJ
Jej aksamitnie drapieżny wokal pełen ciepła rozpala duszę i ciało. Marcelina to jednak nie tylko niesamowity, charyzmatyczny głos.
Marcelina Kopyt to ciepła, pogodna osoba, która w kontakcie ze sceną staje się drapieżną lwicą, uwodzącą swoim potężnym głosem. Jej koncerty koncerty i live acty to prawdziwa bomba energetyczna!

Od września zasiada w jury programu „All together now – śpiewamy razem” emitowanego w Polsacie.

Występuje solo z DJem lub pianistą, a także w zespole Cover Banda.

Więcej informacji o Marcelinie na:
FB: https://www.facebook.com/MarcelinaKopyt/
IG: @marcepani0

KARIERA i OSIĄGNIĘCIA
Artystka ukończyła szkołę muzyczną w Radomiu w klasie saksofonu altowego oraz Akademię Muzyczną w Bydgoszczy na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Oprócz tego, posiada wykształcenie pedagogiczne i prowadzi zajęcia wokalne i umuzykalniające, pozamuzycznie jest też modelką plus size i zajmuje się konferensjerką prestiżowych i dużych imprez a także nagraniami lektorskimi.

Marcelina na koncie ma kilka singli. W swojej twórczości czerpie inspiracje z Sistars, Jill Scott, Alex Mills, Donna Summer, Agie Stone, Jennifer Hudson, Jamiroquai, Katy B, Rudimental.

Swoim talentem podzieliła się z widzami w trzeciej edycji programie „Bitwa na Głosy”, kiedy wraz drużyną prowadzoną przez Andrzeja Piasecznego zdobyła zaszczytne pierwsze miejsce!

KONTAKT

Event Manager
Sandra Krzemińska
tel: 501-897-723
email: s.krzeminska@katalogeventowy.pl