MaxBand

O ZESPOLE

MaxBand to najbardziej energetyczny zespół coverowy, grający w 100% na żywo ? dwa żywiołowe wokale (damski i męski), świetni instrumentaliści oraz zróżnicowany repertuar to gwarancja udanej imprezy. Jako jedyny zespół w Polsce oferuje także oprawę muzyczną eventów na harfie elektrycznej.

MaxBand do tańca

Eventy z zespołem MaxBand to klasa, pozytywna energia i profesjonalizm.
Muzyka na najwyższym poziomie, elegancki wizerunek i dobrze dobrany repertuar to niezbędne elementy udanej imprezy tanecznej.
Nasi wokaliści zadbają o świetny kontakt z gośćmi, a na państwa życzenie mogą poprowadzić imprezę po polsku lub po angielsku.
Profesjonalni tancerze mogą potwierdzić, że do muzyki zespołu świetnie się tańczy ? MaxBand akompaniował na żywo podczas Grand Prix Tańca Towarzyskiego i wielu innych konkursów tanecznych. W repertuarze mogą zatem pojawić się takie rytmy jak tango, samba, czy nawet paso doble.
Oferujemy oprawę muzyczną graną w 100% na żywo przez zespół w następującym składzie:
-wokal żeński
-wokal męski/gitara basowa
-gitara elektryczna
-instr. klawiszowe
-perkusja
Istnieje możliwość powiększenia składu o dodatkowe instrumenty (np. saksofon, trąbka, skrzypce).
Dysponujemy własnym nagłośnieniem i oświetleniem na sale do ok. 200 osób. Dodatkowo zapewniamy mikrofony bezprzewodowe do przemówień, a także umożliwiamy nagłośnienie filmów, prezentacji i innych multimediów.

MaxBand na bankiet

Wiemy, że nie każdy event jest imprezą taneczną. Dlatego oferujemy także oprawę muzyczną bankietów, w formie muzyki w tle na żywo. Utwory z gatunków takich jak pop i jazz, zagrane przez profesjonalistów w stonowanych aranżacjach zapewnią odpowiedni nastrój, a jednocześnie nie będą przeszkadzały w rozmowie.
Możemy także zaoferować jedyną w swoim rodzaju oprawę muzyczną na harfie elektrycznej. Ten rzadki instrument na pewno oczaruje gości swoim brzmieniem i wyglądem, a wszystko co się na nim zagra brzmi magicznie.

KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Tomasz Szwecki
tel: +48 501 028 385
email: t.szwecki@katalogartystyczny.pl