Funky Town

O ZESPOLE

Funky Town to profesjonalny zespół, którego skład tworzą wytrawni muzycy posiadający bogate doświadczenie
w graniu muzyki rozrywkowej. Każdy z członków dzięki wielorakiej pracy nad warsztatem oraz intensywnej praktyce estradowej w wielu rozmaitych składach wnosi do grupy swój niepowtarzalny
styl i charakter. Funky Town to ekskluzywna oprawa muzyczna eventów, koncertów
i imprez firmowych. To zupełnie nowa jakość i świeże spojrzenie na muzykę taneczną oraz starannie dobrany repertuar z zakresu muzyki funky /pop /disco.

KARIERA

Funky Town prężnie się rozwija i osiąga wiele sukcesów.
Od  2010 roku zespół zagrał wiele koncertów  plenerowych i klubowych m.in. przed Sławomirem, występ na dwóch edycjach European Juggling Convention w 2012 i 2017 r, oraz dwóch edycjach Nocy Kultury w Lublinie.

OFERTA

Funky Town to młodzi, optymistycznie nastawiieni do świata ludzie, którym największą przyjemność sprawia wspólne granie dobrej muzyki rozrywkowej. Zespół gra covery utworów znanych i lubianych na całym świecie, umiejętnie dobierają repertuar tak, aby każdy, bez względu na upodobania, mógł znaleźć w nim coś dla siebie. Między innymi Bruno Mars, Michael Jackson czy też Jamiroquai.
 Celem zespołu  jest zapewnienie profesjonalnej oprawy muzycznej bankietów, imprez okazjonalnych, przyjęć.  Funky Town potrafi z powodzeniem poprowadzić imprezę taneczną w stylu disco/funky, natomiast bardziej wymagającym słuchaczom może zaoferować nastrojowy koncert w klimacie jazz i soul. 

KONTAKT

Event Manager
Sandra Krzemińska
tel: 501-897-723
email: s.krzeminska@katalogeventowy.pl