Mona Lisa

O ARTYŚCIE

Mona Lisa  swą artystyczną karierę rozpoczęła jako solistka orkiestry radiowej pod dyr. Jerzego Miliana w Katowicach. Występowała w takich krajach jak: Finlandia, Szwecja, Niemcy, Turcja, Egipt, Austria, Kanada, USA z międzynarodowym programem artystycznym i ze znanymi polskimi artystami.

 

KARIERA
W jej repertuarze znalazły się piosenki w różnych stylach od soulu poprzez jazz, rock and  roll, country, pop. 

Pisze teksty do piosenek, zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Pod pseudonimem Mona Lisa, piosenkarka nagrała kilkadziesiąt teledysków i 17 płyt CD. Obecnie wydała 18 płytę pt: ” Szalona noc”. Brała udział w nagraniach płyt innych znanych polskich wykonawców.

Wystąpiła na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu , na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki w Sopocie, w koncercie:? Dance Day ? na molo oraz w katowickim Spodku z grupą BONEY M.  Jej piosenki ? Maria Teresa?, ?Miłość nie jest na jedną noc?, ?Bye bye kochany?, ?Noc w Monte Carlo? i wiele innych zyskało miano złotych przebojów.

PROGRAMY ARTYSTYCZNE

Mona Lisa z zespołem:

Żywiołowy i barwny show w stylu disco- dance. Solistce towarzyszą dwie tańczące i śpiewające dziewczyny oraz znany muzyk instrumentalista.

Mona Lisa kameralnie: skład dwuosobowy.

Mona Lisa dla dzieci: z programem pt: ” Podróże z piosenką”. Na program składają się piosenki z różnych stron świata, taniec i konkursy z udziałem dzieci.

KONTAKT

Event Manager
Jolanta Baggim Nowak
tel: 535-118-880
email: j.b.nowak@katalogeventowy.pl