Nocny Koncert

O ZESPOLE

NOCNY KONCERT to w pełni profesjonalny, atrakcyjny, zespół muzyczny. Zajmujemy się oprawą artystyczną imprez począwszy od kameralnych przedsięwzięć prywatnych, przez eventy firmowe, aż do imprez masowych i wydarzeń medialnych. Według opinii wielu ludzi i instytucji jesteśmy jednym z najciekawszych zespołów coverowych w działających Polsce. Pochodzimy z Warszawy ale chętnie występujemy na terenie całego kraju a nawet Europy. Jesteśmy ambitnym projektem do zadań specjalnych. Podejmujemy wyzwania i docieramy tam gdzie inni pewnie nie dali by rady!

WIĘCEJ

Każdy Nasz koncert to połączenie muzyki w dobrym stylu, koncertowej atmosfery, zabawy i energetycznego show. Od lat z powodzeniem spełniamy oczekiwania Naszych dość wymagających Rodaków. Nie zawiedliśmy też kontrahentów z USA, Niemiec, Włoch, Ukrainy, Belgii, Holandii, Francji, Anglii, Kataru, Egiptu, Białorusi, UK i wielu innych.

Jesteśmy przebojowymi, wykształconymi muzykami z bogatym doświadczeniem scenicznym, a także telewizyjnym. Współpracujemy z DJ’ami, prezenterami oraz muzykami wszystkich specjalności. Gramy wyłącznie NA ŻYWO. Czas występu, skład zespołu, repertuar, design, obsługa techniczna itp. zależy od wariantu oferty i Waszych indywidualnych preferencji. Zagramy dla Was wybuchową mieszankę polskich i światowych hitów z kanonu muzyki rozrywkowej.

KONTAKT

Event Manager
Jolanta Baggim Nowak
tel: 535-118-880
email: j.b.nowak@katalogeventowy.pl