Jacek Stachursky

Jacek Stachursky
BIO

Jacek Stachursky to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Laureat wielu nagród, wśród których najważniejszą jest Srebrny Słowik zdobyty na Sopot Festival 2006 utworem „Z każdym Twym oddechem”.

W latach: 2000, 2001 i 2002, 2007, 2010 roku wystąpił na Festiwalu w Opolu, gdzie został uhonorowany nagrodą SUPERJEDYNKI. W swojej dotychczasowej karierze artysta wydał już 9 płyt, z czego ostatnia płyta „BOSKI PLAN” ukazała się jesienią 2012r. Jacek Stachursky wciąż zaskakuje swoich fanów nowoczesnym brzmieniem i nowatorskim podejściem do muzyki.

We wrześniu 2014 r z okazji 20 lecia pracy artystycznej Jacka Stachurskiego na rynku pojawiło się wydawnictwo „Moje Zakazane Przeboje„ , na tej płycie znalazło się 15 utworów wyselekcjonowanych przez Artystę . Kompilacja zawiera utwory bardzo dobrze znane jego fanom, utwory  takie jak: „Żyłem jak chciałem”, „Finał”, „Ostatni”.

Największą pasją Artysty jest jego miłość do muzyki, jest specjalistą od kumulowania pozytywnej energii, którą przekazuje na koncertach. Koncerty Jacka Stachursky’ego dostarczją wielu emocji,  charakteryzują się niezwykłą żywiołowością i gigantyczną dawką pozytywnej energii, to także niepowtarzalne widowisko ze wspaniałą oprawą oświetleniową i wizualną.

Dzięki przebojom takim jak: „Typ niepokorny”, „Zostańmy razem”, „Jesteś moim przeznaczeniem”, „Z każdym Twym oddechem”, a także utworom „Jedwab” i “Kocham Cię Kochanie Moje” w jego osobistej interpretacji i innym przebojom, Artysta zdobywa uznanie publiczności w każdym wieku a koncert zapada na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Jacek Stachursky nie zwalnia tempa – w tym roku celebruje 25 lat pracy estradowej.

KONTAKT
Event Manager

Joanna Kwaśnik
tel: 788457094
email: joanna.k@impresariatkoncertowy.pl