Celebration

O ZESPOLE
Zespół CELEBRATION powstał z młodych, lecz doświadczonych już ludzi, których wspólną pasją jest muzyka i zapewnienie rozrywki na poziomie. Zapewniamy bardzo szerokie i profesjonalne instrumentarium, nie idziemy na kompromisy jeśli chodzi o brzmienie. Posiadamy profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie o niezbyt dużych rozmiarach, dzięki czemu pomieścimy się niemalże na każdej sali.

W naszym repertuarze znajdują się światowe hity lat ’70 ’80 ’90 a także współczesne, nie boimy się ostrych brzmień – zapewniamy że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy oprawę muzyczną na takich imprezach jak: wesela, imprezy firmowe, eventy, supporty, studniówki. Zapewniamy konferansjerkę całej imprezy w języku polskim jak i angielskim.

SKŁAD
podstawowy – 6-cioro świetnych muzyków tj. perkusja akustyczna, gitara basowa, gitara solowa, instrumenty klawiszowe ( dogrywanie na klarnecie oraz akordeonie), wokal damski (instrumenty perkusyjne), wokal męski + saksofon altowy oraz tenorowy.

rozszerzony – 8-mioro muzyków. Skład rozszerzony w porównaniu z podstawowym wzbogacony jest o partie sekcji dętej tj. trąbka oraz puzon. Dzięki tym instrumentom zespół nabiera dodatkowej prezencji oraz jeszcze większej dynamiki.

KONTAKT

Event Manager

 Jolanta Baggim Nowak

tel: 535-118-880

email: j.b.nowak@katalogeventowy.pl