In Harmony

O ZESPOLE

Zespół IN HARMONY wykonuje utwory autorskie oraz w razie potrzeby, uzupełniająco –  znane covery we własnych aranżacjach. Swoje inspiracje muzyczne czerpią z wielu gatunków muzycznych, takich jak: pop, r&b, funk, rock.

Na występy w większych klubach muzycznych czy na koncerty plenerowe (festiwale, imprezy miejskie, festyny itp.) polecają się wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami koncertowymi w  składzie pięcioosobowy (wokal damski, wokal męski i gitara elektryczna, gitara basowa, instrument klawiszowy, perkusja).

Na mniejszych scenach, w kameralnych miejscach czy prywatnych recitalach mogą zaprezentować się w duecie – w aranżacjach na gitarę akustyczną, loop station, perkusjonalia oraz dwa wokale (damski oraz męski).

WIĘCEJ

W październiku ubiegłego roku (2018) zespół IN HARMONY pokazał światu swój debiutancki singiel ?Azyl?, który spotkał się z pozytywnym odbiorem publiczności. Został emitowany w kilku rozgłośniach radiowych oraz na antenie telewizji TVP3 Gdańsk.  W tym roku ukazał się ich drugi singiel ?That?s How It Is?. 

  • Perkusja: Michał Żeńca
  • Klawisz: Dmytro Poeta
  • Gitara basowa: Krystian Mozol
  • Wokal i gitara elektryczna: Jarosław Jaśkiewicz
  • Wokal i perkusjonalia: Anna Stefańska
OFERTA

IN HARMONY występuje w dwóch wariantach koncertowych. Na mniejszych scenach, w kameralnych miejscach czy prywatnych recitalach mogą zaprezentować się w duecie – w aranżacjach na gitarę akustyczną, loop station, perkusjonalia oraz dwa wokale (damski oraz męski).

Na występy w większych klubach muzycznych czy na koncerty plenerowe (festiwale, imprezy miejskie, festyny itp.) polecają się wraz z zaprzyjaźnionymi muzykami koncertowymi w  składzie pięcioosobowym. Instrumentarium zespołu jest powiększone wówczas o gitarę basową, perkusję oraz instrument klawiszowy.

Zespół IN HARMONY wykonuje utwory autorskie oraz w razie potrzeby, uzupełniająco – znane covery we własnych aranżacjach. Polecają się jako support lub jako niezależny zespół na terenie całej Polski oraz za granicą.

KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Tomasz Szwecki
tel: +48 501 028 385
email: t.szwecki@katalogartystyczny.pl