People Group

People Group Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się agencja specjalizująca się w działaniach eventowych oraz field marketingowych dedykowanych branży gamingowej i technologicznej. W ramach swojej działalności powołała do życia markę People Fun, która koncentruje się na uatrakcyjnianiu eventów elementami gamingowymi.

Kategorie: ,

Opis

People Group

[et_pb_rating _builder_version=”3.17.6″]

[/et_pb_rating]

O AGENCJI

People Group Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się agencja specjalizująca się w działaniach eventowych oraz field marketingowych dedykowanych branży gamingowej i technologicznej. W ramach swojej działalności  powołała do życia markę People Fun, która koncentruje się na uatrakcyjnianiu eventów elementami gamingowymi. Agencja od wielu lat współpracuje z liderem rynku technologicznego, marką Microsoft. W ramach tej współpracy jako jedyna, licencjonowana realizuje różnego rodzaju eventy gamingowe kreując wizerunek m.in. produktów Xbox.

WIĘCEJ

Dodatkowo integruje wokół konsoli wydawców gier, producentów sprzętu oraz dystrybutorów elektroniki tworząc wspólne aktywności. W portfolio znajdziemy również marki takie jak: CDP, Electronic Arts, Ubisoft, ALSO, Philips, Polsat, Suez czy EY. Kampanie autorstwa People Group trzykrotnie zdobywały nagrody Golden Arrow, a Międzynarodowe Targi Poznańskie już pięciokrotnie przyznały złotą statuetkę Acanthus Aureus za najatrakcyjniejszą przestrzeń targową.

KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Tomasz Szwecki
tel: +48 501 028 385
email: t.szwecki@katalogartystyczny.pl

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “People Group”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *