SoniaM

O ARTYSTCE
Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Najczarniejszy głos w białej skórze w Polsce.
Jej utwory goszczą na listach przebojów, a ona sama znana jest nie tylko z emisji jej utworów w telewizji i w rozgłośniach radiowych, ale także z licznych recitali i koncertów oraz aranżacji wykonywanych w trakcie pokazów mody (np. na Gali FashionTV Magazine), na których na równi z projektantami otrzymuje owacje na stojąco.
OFERTA KONCERTOWA
SoniaM jest artystką wszechstronną i elastyczną. Potrafi nawiązać fantastyczny kontakt z widzami, a koncert dla kilkutysięcznej widowni nie jest dla niej niczym nowym. Jej utwory są klimatyczne, a teksty które tworzy płyną wprost z serca. Swój recital uzupełnia znanymi coverami zgodnie z zasadą, że lubimy te piosenki które już znamy. Dzięki takiej kompozycji utworów słuchacze mogą poczuć się na koncercie jak na spotkaniu ze starym sprawdzonym przyjacielem.

W zależności od potrzeb i możliwości SoniaM może zaoferować koncert kameralny lub program na imprezę plenerową. Wokalistka może wystąpić zarówno solo (z pół-playback?u), w towarzystwie gitarzysty jak i z całym zespołem, w skład którego wchodzą profesjonalni muzycy współpracujący w projektach takich gwiazd jak: Aleksandra Szwed, Dawid Kwiatkowski, Ewa Farna, Grzegorz Hyzy, Anna Rusowicz, Wojtek Cugowski, Bracia i wielu innych.

SoniaM to piosenkarka po której występie nikt nie pozostaje obojętny.

OSIĄGNIĘCIA
Jej recitale i koncerty przyciągają komplety na widowni a o talencie Sonii robi się coraz głośniej!  Znani, lubiani i utytułowani chętnie wypowiadają się o wokalu artystki:

“najczarniejszy głos w białej skórze w Polsce” Kasia Rościńska – konsultant wokalny Voice of Poland
“zawsze mówiliśmy, że Polacy śpiewają średnio, okazuje się ze mamy wokalistkę światowej klasy” – Paweł Pawelec (radio Eska)
“absolutnie zmysłowy głos, dziewczyna obdarzona wspaniałym wokalem” – Krzysiek Skiba (Big Cyc)
“w pełni profesjonalna artystka, z niebywałym głosem” – Agnieszka Chylińska
“po wysłuchaniu na żywo włosy stanęły mi na klacie” – Małgorzata Foremniak
“słyszałem, że jesteś tłumaczem i artystką. Moje zdanie jest takie, że jesteś Artystka i tłumaczem” – Agustin Egurrola

 

Sonia współpracuje przy swoich  produkcjach muzycznych z gwiazdami i producentami takimi jak Piotr Konca i Sebastian Piekarek (zespół ira), Izabelin Studio (nie ma chyba wielkiej gwiazdy która by tam nie nagrywała), Piotr Remiszewski (współtworzył z Edytą Górniak),  9 Liter filmy (ekipa filmowa której teledyski wyświetlono do tej pory ponad Miliard razy)  

KONTAKT

Event Manager
Jolanta Baggim Nowak
tel: 535-118-880
email: j.b.nowak@katalogeventowy.pl