Wordfall

O NAS

Firma Wordfall powstawała w roku 2012. Od tego czasu nasze urządzenie przyciągało uwagę na kluczowych eventach, targach, w sztukach teatralnych, a do dziś nasza drukarka stanowi kluczowy punkt programu na amerykańskim rejsowcu.

Na przestrzeni lat nasze urządzenie wynajmowały firmy z Europy, a także produkt na stałe zainstalowany jest w Stanach Zjednoczonych, Korei czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

OFERTA

Doświadczona kadra specjalistów sprostała wymaganiom każdego klienta i dzięki skrupulatnym testom oraz starannemu przygotowaniu programów zagwarantowała satysfakcję ze współpracy.

Stworzyliśmy tak wysoce zaawansowany produkt urzeczywistniając wizje klienta, w ramach których urządzenia przechodziły spektakularne modyfikacje. Dziś produkt gotowy jest do tworzenia prostych ścian wodnych drukujących logo, napisy, czy wzory, a także jesteśmy gotowy wykonywać konstrukcje okrągłe.

Dodatkowo urządzenie posiada pakiet modyfikacji, które również dostępne są dla każdego ? platformę, która pozwoli przechodzić przez kurtynę wody nie moknąc, huśtawkę, która pozwala huśtać się przez opadające wodne efekty również pozostając suchym, czy możliwości sterowania drukarką dodatkowym tabletem, co pozwala zintegrować odbiorców z maszyną oferując pole do rysowania obrazów, które następnie są drukowane.

Ogromną zaletą jest możliwość podłączenia urządzenia do konsoli DMX, dzięki któremu można je zsynchronizować z muzyką, bądź z całym show!

KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Tomasz Szwecki
tel: +48 501 028 385
email: t.szwecki@katalogartystyczny.pl