Elise

3 500,00 

ELISE (czyt. Elis) – to jeden z najciekawszych głosów damskich w polskiej muzyki tanecznej. Autorski projekt finalistki 3. edycji programu ?Bitwa na Głosy? z grupy Ewy Farnej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Elise”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Elise

[et_pb_rating _builder_version=”3.0.89″ background_layout=”light” _i=”0″ _address=”2.0.1.0″ /]
O ARTYŚCIE

ELISE (czyt. Elis) – to jeden z najciekawszych głosów damskich w polskiej muzyki tanecznej. Autorski projekt finalistki 3. edycji programu ?Bitwa na Głosy? z grupy Ewy Farnej.

Zdobywczyni tytułu ?Najlepsza wokalistka Old Boy Blues & Rock Festival? oraz laureatki wielu nagród wokalnych i pianistycznych.

 

KARIERA
Podczas niespełna roku swojej działalności zostali finalistami „Muzycznej wizytówki” – konkursu organizowanym przez Disco Polo Music oraz wystąpili już na Disco Hit Festival Kobylnica 2015, gdzie wraz z Panem Andrzejem Rybińskim na antenie Polsatu ELISE wykonała utwory: „Czas relaksu” i „Nie liczę godzin i lat”.

Ponadto zespół zaprezentował swój utwór „Zielone światło”. Bardzo dużym osiągnięciem było również wzięcie udziału w projekcie Rapsodia, z którym nagrała utwór dla dzieci chorych na raka. Jako pierwszy zespół w Polsce nakręcili teledysk w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie na wydziale onkologii dziecięcej. W teledysku zagrali znani aktorzy

OFERTA

ELISE to kompozytorka, wokalistka i autorka tekstów inteligentnie mieszająca gatunki muzyczne takie jak: pop, dance i disco wprowadzając do nich rockowe partie gitar i dubstep?owe wstawki. 30 grudnia 2015 roku wokalistka wydała swoją debiutancką płytę zatytułowaną „Nielegalna”.

W skład ELISE wchodzi: wokal, gitara solowa i perkusja, które mogą Państwo usłyszeć całkowicie NA ŻYWO. Cały koncert podparty jest elektroniką.

Przez lata obecności na rynku muzycznym miała okazję współpracować z wieloma znakomitymi artystami. ELISE związana jest na stałe z rockowym zespołem autorskim Echotown oraz udziela się jako muzyk sesyjny czerpiąc wpływy z różnych gatunków muzycznych, dzięki czemu jej występy zyskują jeszcze lepsze brzmienie i większą atrakcyjność. Indywidualnie dobierany przez artystkę repertuar daje gwarancję oryginalnego i niezapomnianego show

CZAS TRWANIA KONCERTU TO MIĘDZY 30-60 MINUT ! (dostosujemy się do Państwa potrzeb)

Występ ELISE to materiał autorski, który uzupełniony jest znanymi coverami 

w aranżacjach pop/dance.

KONTAKT

Event Manager
Jolanta Baggim Nowak
tel: 535-118-880
email: j.b.nowak@katalogeventowy.pl