Marzena Ugorna

9 000,00 

Projekt Marzeny Ugornej, BLUES SYMFONICZNIE to trzynaście specjalnie wyselekcjonowanych przez artystkę utworów, w zaskakujących aranżacjach Tomasza Filipczaka. Wśród nich znajdują się niezapomniane przeboje, jak również utwory artystów, którzy przez wiele lat kształtowali jej wrażliwość artystyczną m.in. Tadeusz Nalepa, Mira Kubasińska, Martyna Jakubowicz czy Janis Joplin.

Opis

Marzena Ugorna

[et_pb_rating _builder_version=”3.0.92″ background_layout=”light” /]
O ARTYSTCE

Marzena Ugorna ? jedna z lepiej zapowiadających się artystek młodego pokolenia. Nieliczna, która stawia na treść i siłę przekazu. Autentyczna i wyrazista. Muzycznie określona. Obdarzona charakterystyczną ciemną barwą głosu. Okrzyknięta ?wielką damą polskiego bluesa?.

Półfinalistka III edycji  The Voice of Poland. Laureatka programu Szansa na sukces, a także ogólnopolskich festiwali. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zakochana w muzyce i jej magicznej sile. Muzyka jest tym, co ją inspiruje, co wyraża jej nastroje, interpretuje zdarzenia i daje energię do działania. Pomysłodawca, dyrektor artystyczny i producent projektu BLUES SYMFONICZNIE w którym artystka łączy dwa odległe światy muzyczne, najprawdziwszy w treści blues zestawiony z klasycznym brzmieniem orkiestry symfonicznej.

Wkrótce ukaże się jej debiutancki singiel.

BLUES SYMFONICZNIE

Blues Symfonicznie Marzena Ugorna  to autorski projekt artystki.

Nawiązując do lat 70-tych, lat świetności polskiego bluesa, artystka przypomina sylwetki największych  frontmenów, którzy niezmiennie stanowią jej muzyczny wzorzec  – Tadeusz Nalepa, Mira Kubasińska, Martyna Jakubowicz, Czesław Niemen, Janis Joplin. Repertuar składa się z trzynastu wyselekcjonowanych utworów. Artystka sięga po gatunek, w którym słów broni przekaz, a w dźwiękach zawarty jest ?kawałek duszy?. Inspiracją dla niej nieustannie pozostaje  drugi człowiek, szczere emocje i prawda. Koncert jest emocjonalną  podróżą do czasów dzieciństwa i wprowadzeniem w świat jej wartości.

Blues Symfonicznie to przedsięwzięcie, które angażuje wiele wybitnych nazwisk. Artystka pojawi się na scenie  w towarzystwie orkiestry symfonicznej i sekcji rozrywkowej. Dopełnieniem całości są wizualizacje, które wydobywają niezwykłość z codziennego życia.

Premiera koncertu miała miejsce w Kaliszu, rodzinnym mieście wokalistki, wiosną 2016 roku.

?Lokalny sukces wydarzenia zachęcił mnie do rozwinięcia projektu na skalę ogólnopolską i zaproszenia wszystkich, szczególnie tych, którzy do tej pory nie mieli styczności z filharmonią, do jej odwiedzenia.?

Trasę 2016/2017 rozpoczął koncert w Słupsku w towarzystwie Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica

OFERTA CENOWA

– pełen skład 28.000 tys. netto
– sekcja rozrywkowa+ sekcja dęta 18.000 tys netto
– sekcja rozrywkowa 9.000 netto

KONTAKT

Art Manager Katalog  Artystyczny

Ula Burek
tel: +48 517 336 121
email: u.burek@katalogartystyczny.pl

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Marzena Ugorna”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.