The Chance

The Chance powstało w trakcie II edycji programu X Factor. Agnieszka Latusek, Magda Adamiak i Monika Marcol, na etapie wyłaniania 40 najlepszych wykonawców, dostały od jurorów propozycję stworzenia trio, które następnie wystąpiło w dalszych eliminacjach? wokalistki dotarły do ścisłego finału, zajmując III miejsce.

Kategorie: , Tagi: , , ,

Opis

The Chance

[et_pb_rating _builder_version=”3.12.2″][/et_pb_rating]
O ZESPOLE

Grupa istnieje od lutego 2012 r. Nazwa zespołu wzięła się stąd, że dziewczyny dostały SZANSĘ w programie, którą postanowiły wykorzystać. The Chance powstało w trakcie jednego z etapów kwalifikacyjnych do II edycji programu X Factor. Agnieszka Latusek, Magda Adamiak i Monika Marcol, na etapie wyłaniania 40 najlepszych wykonawców, dostały od jurorów propozycję stworzenia trio, które następnie wystąpiło w dalszych eliminacjach. Udział w programie zakończył się dla The Chance późno ?  wokalistki dotarły do ścisłego finału, zajmując ostatecznie III miejsce.Do dnia dzisiejszego dziewczyny sukcesywnie rozwijają swoją karierę.  

PRODUKCJE

Podczas wydawania pierwszego singla The Chance współpracowało z Darkiem Janusem i Agnieszką Holm, którzy są autorami?Myśli pieść?. Kolejne, ?Otul mnie? i ?Chillout?, napisał dla zespołu Mateusz Krautwurst. 
Autorskie piosenki w karierze grupy są zasługą Madzi, która napisała utwory ?Mantra? i ?Poza kontrolą?. W 2015 roku The Chance zaprezentowały także autorstwa Madzi pastorałkę ?Właśnie w ten dzień?. Natomiast w 2017 Dziewczyny wydały kolejny autorski singiel ?Bliżej?. Jest to klimatyczna ballada o przyjaźni.

KARIERA

Zespół The Chance osiąga imponujące sukcesy m.in.

  • Wystąpiły w programie TVP1 ?Jaka to melodia?, przy okazji Sylwestra z TVP Katowice.
  • Artystki poprowadziły także Koncert Super Jedynek w Opolu wraz z Kasią Moś (2015 r.).
  • Mają na swoim koncie również liczne występy w programie “Dzień Dobry TVN”
  • udział w koncercie “Talent czy Factor” emitowanym na żywo przy okazji uroczystego otwarcia Areny Lublin. Zaprezentowały się też w ?Petersburskim Music Show?.
KARIERA

The Chance cały czas koncertuje w Polsce oraz za granicą, jednocześnie intensywnie pracując nad autorskim materiałem.Dziewczyny nie stronią także od rozmaitych innych zadań muzycznych ? m.in. współpracują z firmą ubezpieczeniową Link 4, uczestnicząc wokalnie i wizualnie w ich reklamach. Nie boją się również nowych wyzwań, stąd też w tym roku zasiadały w jury nowego programu telewizyjnego ?Śpiewajmy razem ? All together now?.

KONTAKT

Art Manager Tomasz Szwecki           
 tel. 501-028-385 
 e-mail: t.szwecki@katalogeventowy.pl

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “The Chance”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *