Giflof

4 500,00 

GIFLOF powstał w Tychach w 2011 roku z inicjatywy Łukasza Kosickiego i Błażeja Banasia. Obecnie formację tworzy pięciu muzyków pochodzących z Tychów i Katowic. Jak sami określają grają muzykę będącą mieszanką rocka i folku, przeplatając to nieraz poezją.

Opis

GIFLOF

[et_pb_rating _builder_version=”3.0.89″ background_layout=”light” /]
O ZESPOLE

Myśl o tym, żeby grać, żeby mieć zespół i być szalonych rock?n?rollowym zespołem powstawała jeszcze czasach naszych lat szkół podstawowych, z prostego powodu ? kto grał na gitarze miał najfajniejsze dziewczyny.

Giflof zbierał się od 2010 roku, ale to w lutym 2012 roku dołączył do nas Krzysiek Kot i się zaczęło?.

Zagraliśmy koncerty w Sali Kongresowej, na Torwarze, w Hali Arena w Gdyni, w Katowickim Spodku i wielu innych większych i mniejszych miejscach. Zawsze był ktoś, kto bił brawo:) W wiele z tych miejsc wracaliśmy wielokrotnie, co było dla nas największą nagrodą. Generalnie obracamy się w świecie muzyki gitarowej i nasza pierwsza płyta będąca świadectwem naszego dojrzewania od lat nastoletnich, jest zbiorem utworów, z których kilka powstało kiedy chodziliśmy jeszcze (a raczej ?nie-chodziliśmy?) do liceów. Tak więc okazało się, że jest to rock z elementami folku… Nasza płyta jest świadectwem tego co gramy, nasza płyta, to najlepsza biografia Giflof?

 

KONTAKT

 

Art Manager Katalog  Artystyczny

Ula Burek
tel: +48 517 336 121
email: u.burek@katalogartystyczny.pl

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Giflof”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *